Renault Scenic 1.9dTi nestartuje

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
jindurb
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pon srp 15, 2016 22:00

Renault Scenic 1.9dTi nestartuje

Příspěvek od jindurb » pon srp 15, 2016 22:15

ahojte vsichni. uz sem tu precetl snad cele forum :-) a vim ze se tu resilo, ale nic mi doma nepomaha....
Mam par mesicu Scenica I 1.9dTi a jezdim super za 5litru a vse krasne. Az do ted. Obcas se stalo, ze na poprve nenastartovalo, ale hned na druhe nazhaveni a otoceni klickem chytlo a jelo jako fik. Ale pri jedne ceste pri prerazeni na 3jku to pri jizde chciplo. A uz to nechtelo chytnout. Na prvni zhaveni jen tocilo a hned na druhe natoceni chytlo, ale hned zhaslo. A nic vic. Po 6hodinach odstaveneho auta chytlo na brnknuti. A ujelo 30km a zas. Ale ted uz nechce chytnout vubec. Toci a nic. A cerpadlo na prvni otoceni nebzuci,na podruhe nazhaveni bzuci a chytne ale hned zhasne. Po odpojeni baterky uz nebzuci vubec. Prolezl jsem relatka, prostrikal kontakty, nafta tam jde, ale cerpadlo nebzuci... Jak dal ? Pojistky dle shlednuti OK. Nevim co delat, musim jezdit. Poradte please...

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Re: Renault Scenic 1.9dTi nestartuje

Příspěvek od jarda19 » pon srp 15, 2016 23:24

Za prvé bys měl napsat dotaz do sekce scenik a né do pokecu a za druhé ty měříš pojistky pohledem???
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů