Pantograf stieračov.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
J
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 26, 2010 10:25
Bydliště: Bratislava

Pantograf stieračov.

Příspěvek od J » stř čer 01, 2016 07:53

Na Scenicu (r. v. 2000) sa nám nenávratne rozpadol pantograf predných stieračov, originál vraj stojí 260 eur!!! (za pár plieškov :smile16: ), tak pátram po vrakoviskách.
Bohužial túto súčiastku nikde momentálne v našom okolí nemajú, len v v susednom meste chlapík hlásil že má pantograf zo starého Meganu, ale nebol si istý či bude pasovať. Tak skôr ako sa vyberiem na výlet za pantografom sa chcem opýtať či tu niekto nemá skúsenosti s kompatibilitou tejto súčiastky (Scenic vs. Megan).
Dík.

vasekpetr1
Advanced member
Příspěvky: 272
Registrován: stř kvě 22, 2013 20:11

Re: Pantograf stieračov.

Příspěvek od vasekpetr1 » pát čer 03, 2016 17:31

Já jsem osobně měnil na svém Sceniku táhla stěračů za táhla z Megané a jsou to ta samá, u nás na vrakáči mi je nechal za 300,- když si je sám vymontuju. Hromada WD spreje, vhodné klíče a šlo to. Dnes jezdím a ani si nevrznu :D.
Ale pozor při demontáži původních na Sceniku - asi jsem moc zabral, protože asi po týdnu se mi od spodní hrany skla rozjela trhlinka, která má dnes adi tak 20 cm po skle, tak mě čeká výměna okna. Ale to vím, že jsem v jednu chvíli moc zabral. Tak opatrně.

J
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: pon dub 26, 2010 10:25
Bydliště: Bratislava

Re: Pantograf stieračov.

Příspěvek od J » pon čer 06, 2016 06:05

Dík za odpoveď. Podarilo sa mi nakoniec zohnať originál (aj s motorčekom) z o rok staršieho Scéniku (ešte pred facelitom) za 30 eur.
Chcelo to len obtelefonovať viacej vrakovísk a nevzdávať to po nejakých 10tich neúspechoch.
Snáď sa to môjmu mechanikovi podarí namontovať bez ďalších problémov.

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 7 hostů