kryt předního nárazníku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
didi
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 07, 2012 01:20

kryt předního nárazníku

Příspěvek od didi » úte říj 02, 2012 00:25

Dobrý den. Na pár Scenicích jsem viděl šedý nebo béžový jakoby ochranný kryt na spodní části nárazníku a kolem mlhovek. Není to RX, ale vypadá jako trochu off roadově. Kde by se dal koupit?Nebo aspoň přesné označení, ať si to zkusím vygooglovat.
Děkuji

didi
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 07, 2012 01:20

Re: kryt předního nárazníku

Příspěvek od didi » pon říj 08, 2012 01:04

Nikdo neví? Tady je alespoň trochu vidět. Je to sice před faceliftem, ale pro ilustraci stačí
http://www.renault-forum.cz/viewtopic.php?f=11&t=48

Sidgwick
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: ned zář 11, 2011 23:10

Re: kryt předního nárazníku

Příspěvek od Sidgwick » čtv říj 11, 2012 17:23

Myslíš lištu pod nárazníkem (lípo, lízo)? Tak tu poface nárazník nemá...pouze před face. Nebo možnost pokus omyl z jiného typu, třeba i jiné značky. U firem jako BMW slouží k vylepšení aerodynamiky spodní části vozu. Jindy to splňuje optické snížení a u jiných vozů je třeba jenom gumové a slouží jako upozornění řidiče, který parkuje přední částí vozu k vysokému obrubáku....v podstatě se jenom prohne a drhne, ale když vycouváš, tak se opět srovná do původní formy, ale záleží na materiálu. Jsou gumové, plastové, laminátové, hliníkové. Každé tak trochu jinak slouží něčemu jinému. Hliníkové zpravidla slouží jako přítlak na přední část vozu

Tuning shopy jich mají nepřeberné množství ale vyjdou docela draho. Spíš se ohlédni po různých typech vozů a všímej si těch líz...pak už jenom vyhledávej vozy na N.D.

Novotka
Senior member
Příspěvky: 1609
Registrován: sob dub 23, 2005 09:33
Bydliště: Pardubice

Re: kryt předního nárazníku

Příspěvek od Novotka » čtv říj 11, 2012 17:31

Já bych řek že myslí jinou barvu nárazníku. U modrého auta šedé nárazníky. Řekl bych že to měly nějaké výbavy aut.Je to jen barvou jinak je to běžný nárazník.
Nov
Megane Scenic Kaleido rv.99 1,6 16v 79kw prodano
Laguna Grandtour RXT rv.98 1,8 16v 88kw
Grand Espace IV rv. 04 2,0 T 120 kw Expression
http://novotkap.rajce.idnes.cz/obr/

didi
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 07, 2012 01:20

Re: kryt předního nárazníku

Příspěvek od didi » čtv říj 11, 2012 23:42

Viděl jsem to snad 2x. Lízátko to není, protože to kopíruje i mlhovky. Že to je jen barva, mě napadlo taky, ale působilo to dost plasticky. Něco jako mají volva xc70 nebo audi allroad

Odpovědět

Zpět na „Renault Scénic I + RX4“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů