ESPACE IV 3,0dci - těsnění pod hlavou

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
s.hartvich
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pon kvě 22, 2017 18:59

ESPACE IV 3,0dci - těsnění pod hlavou

Příspěvek od s.hartvich » pon kvě 22, 2017 19:11

Ahoj, v pár tématech se tu tato problematika již rešila, ale všechny jsou okolo roku 2010, tedy neaktualni.
Problém: po kratsi jizde pri povoleni vicka vylezla voda uplne nahoru a pod dost velkym tlakem vytekala ven (hned po odpojeni baterky jsem sundal vrchni hadici z nadobky abych vodu alespon mohl smerovat nekam a nestrikala po celym mot. prostoru, nacez strikala z hadice jak z vodotrysku). Pokud se tedy nemylim, tesneni pod hlavou? ( vicko oleje bez emulze, ani olej ve vode).

1) Je mozne ze je to neco jineho nez tesneni pod hlavou? napadl me ventil na vicku nadrzky, jestli neni ucpany, ale asi ne

2) Neznate nekoho zkuseneho v Libereckem kraji, kdo by to byl ochotny za slusny peniz udelat? ( asi bych to zkusil i sam, ale nemam na to dilnu)

3) Co byste doporucili pri vymene tesneni rovnou udelat? mam za to, ze bude muset motor ven, takze urcite rozvody, kamarad mi rikal, ze i vodni pumpu rovnou, treba silentbloky morotu? nejake dalsi navrhy?

DEKUJI MNOHOKRAT ZA ODPOVEDI

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: ESPACE IV 3,0dci - těsnění pod hlavou

Příspěvek od Šamša » úte kvě 23, 2017 10:16

Dá se to analyzovat to co bublá z nádobky, stačí ti i technik na plynové kotle co má analyzátor spalin. Nabublat do pytlíku a sondou ti zjistí jestli to obsahuje CO2 a CO.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

surda211987
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 26, 2017 13:48

Re: ESPACE IV 3,0dci - těsnění pod hlavou

Příspěvek od surda211987 » pon čer 26, 2017 13:58

Dobrý den prosím o radu vlasním teké espace IV 3.0dci jiš sem ho kupoval s problémem že byl tlak v hadicích a tlačilo jí ve,proběhla oprava nevé těsnění,srovnání hlav bylo všě vpořátku najel jsem 1600km a tet ten saméj problém tak neví ci stím potřebuji poradit předem děkuji

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů