Keycard

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
tomca
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 14, 2009 15:44
Bydliště: Liberec

Keycard

Příspěvek od tomca » úte črc 14, 2009 16:02

zdravím všechny
chtěl bych se zeptat: když mám Espace IV a k němu pouze jednu kartu - náhradní karta by měla podle prodejce stát necelých 5000 - je možné koupit kartu starší, třeba z Laguny a nechat si ji naprogramovat na Espace???
Díky za radu
Espace IV 2.2 initiale

Uživatelský avatar
cespa
Experienced member
Příspěvky: 888
Registrován: pát bře 14, 2008 17:37
Bydliště: praha

Příspěvek od cespa » úte črc 14, 2009 18:40

dle vseho co jsem se docetl tady na foru, tak urcite ne.
Renault Megane II 1.6 Cabrio
Renault ESPACE IV 2,0T Dynamique
Renault ESPACE IV 2,0T Privileg
Opel Tigra 2000
Honda CR-V CDTi 4x4
HPI E-Savage 4x4

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Re: Keycard

Příspěvek od wilczek » úte črc 14, 2009 23:20

tomca píše:zdravím všechny
chtěl bych se zeptat: když mám Espace IV a k němu pouze jednu kartu - náhradní karta by měla podle prodejce stát necelých 5000 - je možné koupit kartu starší, třeba z Laguny a nechat si ji naprogramovat na Espace???
Díky za radu
A co kdyby jsi si tak nejdřív početl něco na fóru, než založíš mnohokrát probírané téma? Je to jednodužší, že?
Espace IV, 2.o Turbo, 120 KW, LPG.

tomca
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 14, 2009 15:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od tomca » stř črc 15, 2009 07:56

kdybych na to někde narazil, tak bych určitě nové téma nezakládal. Snaha byla bezvýsledná a když v hledání zadám jako klíčové slovo "keycard", nic mi to nenajde. Z tohoto důvodu jsem byl tak troufalý a zkusil se zeptat. Moc se omlouvám.
Espace IV 2.2 initiale

Uživatelský avatar
wilczek
Člen RCČR
Příspěvky: 714
Registrován: sob dub 29, 2006 14:00
Bydliště: Orlová

Příspěvek od wilczek » stř črc 15, 2009 13:17

tomca píše:...Snaha byla bezvýsledná a když v hledání zadám jako klíčové slovo "keycard", nic mi to nenajde. ......
To bude asi tím, že žijeme v česky mluvící zemi.

Podívej se do sekce Laguna II.
Espace IV, 2.o Turbo, 120 KW, LPG.

tomca
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 14, 2009 15:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od tomca » pát črc 17, 2009 11:08

Vycházím z Tvého doporučení, že žijeme v česky mluvící zemi a zkusím hledat "klíčová karta". Předpokládám, že když se Tě to tak dotklo, že budu s tímto termínem úspěšnější.
Espace IV 2.2 initiale

Sanitak
Junior member
Příspěvky: 108
Registrován: ned led 20, 2008 19:20
Bydliště: Náchodsko

Příspěvek od Sanitak » pát črc 17, 2009 19:45

Klucí, nebuďte jak malý děti.
Tráboš T601,Peugeot309 1,9D,Espace III 2,2tD, Espace IV/ 2,2Dci

tomca
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte črc 14, 2009 15:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od tomca » pát črc 17, 2009 21:30

Já nejsem jako malej kluk. Jde mi jenom o to, že jsem se snažil něco najít. Když jsem to nenašel, tak jsem založil téma a dostal jsem vynadáno, co si to dovoluji, že už se to tu probíralo.

Myslím, že když řeším "keycard" - pro česky mluvící kolegy "klíčovou kartu" - tak že zkusím hledat "keycard" - pochybuji, že by ji snad v zemi, kde se mluví česky, někdo nazýval jinak. V každém případě byly mé pokusy neúspěšné. Musím se přiznat, že mne docela překvapilo, že když jsem zadal hledání českého názvu - tedy "klíčová karta", také jsem neuspěl. Nechápu to.

Je fakt, že Wilczek (jak nádherně česká přezdívka v česky mluvící zemi) mi poradil, že to řešil v sekci Laguna II, ale tam jsem sice našel jeho pojednání o zabezpečení auta, nicméně nenašel jsem tam odpověď na svou otázku, jestli mohu nechat nakódovat kartu z Laguny na Espace. No, nechám to být a hlavně nebudu už zakládat žádná nová témata.
Espace IV 2.2 initiale

Laco19
Grafoman
Příspěvky: 3009
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:56
Bydliště: Kosice

Příspěvek od Laco19 » sob črc 18, 2009 22:04

tomca píše:Já nejsem jako malej kluk. Jde mi jenom o to, že jsem se snažil něco najít. Když jsem to nenašel, tak jsem založil téma a dostal jsem vynadáno, co si to dovoluji, že už se to tu probíralo.

Myslím, že když řeším "keycard" - pro česky mluvící kolegy "klíčovou kartu" - tak že zkusím hledat "keycard" - pochybuji, že by ji snad v zemi, kde se mluví česky, někdo nazýval jinak. V každém případě byly mé pokusy neúspěšné. Musím se přiznat, že mne docela překvapilo, že když jsem zadal hledání českého názvu - tedy "klíčová karta", také jsem neuspěl. Nechápu to.

Je fakt, že Wilczek (jak nádherně česká přezdívka v česky mluvící zemi) mi poradil, že to řešil v sekci Laguna II, ale tam jsem sice našel jeho pojednání o zabezpečení auta, nicméně nenašel jsem tam odpověď na svou otázku, jestli mohu nechat nakódovat kartu z Laguny na Espace. No, nechám to být a hlavně nebudu už zakládat žádná nová témata.
Musim sa Wilczeka zastat. Naozaj sa tu opakuju urcite temy neustale a problem s kartou je je jeden z nich. Potom je tu jeden problem vo viacerych temach a je to neprehladne.
Poradit znamena venovat odpovedi a naslednym otazkam dost casu a ked sa uz snad po sty krat pise stale od zaciatku o rovnakom probleme, niekedy to uz aj trosku nastve. Ak niekto potrebuje radu (tj. cas toho co mu poradi) nemal by setrit svojim casom, najprv by sa mal na fore zoznamit s tym co uz bolo napisane a pytat sa len na to co nie je jasne.
Ak nefunguje hladanie, treba forum rucne preliezt. Je toho vela ale uz som to robil velakrat ked som nieco hladal a nevedel som najst spravne klucove slovo.
Pouzitu kartu uz na inom aute nepouzijes. Neviem ci su v Lagune II, VelSatis a Espace rovnake karty (pravdepodobne aj su, da sa zistit podla PN v Dialogyse) ale ked sa neda pouzit stara to uz asi nie je podstatne.
Este doplnim, PN budu mat karty ine uz len koli nazvu vozidla na karte aj keby boli inak identicke :wink: .

Uživatelský avatar
Mira Brabec
Junior member
Příspěvky: 138
Registrován: pon led 16, 2006 12:31
Bydliště: NERATOVICE

Příspěvek od Mira Brabec » sob srp 01, 2009 21:51

Laco19 píše:
tomca píše:Já nejsem jako malej kluk. Jde mi jenom o to, že jsem se snažil něco najít. Když jsem to nenašel, tak jsem založil téma a dostal jsem vynadáno, co si to dovoluji, že už se to tu probíralo.

Myslím, že když řeším "keycard" - pro česky mluvící kolegy "klíčovou kartu" - tak že zkusím hledat "keycard" - pochybuji, že by ji snad v zemi, kde se mluví česky, někdo nazýval jinak. V každém případě byly mé pokusy neúspěšné. Musím se přiznat, že mne docela překvapilo, že když jsem zadal hledání českého názvu - tedy "klíčová karta", také jsem neuspěl. Nechápu to.

Je fakt, že Wilczek (jak nádherně česká přezdívka v česky mluvící zemi) mi poradil, že to řešil v sekci Laguna II, ale tam jsem sice našel jeho pojednání o zabezpečení auta, nicméně nenašel jsem tam odpověď na svou otázku, jestli mohu nechat nakódovat kartu z Laguny na Espace. No, nechám to být a hlavně nebudu už zakládat žádná nová témata.
Musim sa Wilczeka zastat. Naozaj sa tu opakuju urcite temy neustale a problem s kartou je je jeden z nich. Potom je tu jeden problem vo viacerych temach a je to neprehladne.
Poradit znamena venovat odpovedi a naslednym otazkam dost casu a ked sa uz snad po sty krat pise stale od zaciatku o rovnakom probleme, niekedy to uz aj trosku nastve. Ak niekto potrebuje radu (tj. cas toho co mu poradi) nemal by setrit svojim casom, najprv by sa mal na fore zoznamit s tym co uz bolo napisane a pytat sa len na to co nie je jasne.
Ak nefunguje hladanie, treba forum rucne preliezt. Je toho vela ale uz som to robil velakrat ked som nieco hladal a nevedel som najst spravne klucove slovo.
Pouzitu kartu uz na inom aute nepouzijes. Neviem ci su v Lagune II, VelSatis a Espace rovnake karty (pravdepodobne aj su, da sa zistit podla PN v Dialogyse) ale ked sa neda pouzit stara to uz asi nie je podstatne.
Este doplnim, PN budu mat karty ine uz len koli nazvu vozidla na karte aj keby boli inak identicke :wink: .

Se musím zastat tomca mám stejný problém potřebuju druhou kartu a nikde jsem nanašel uspokojivou odpověd,vím odvětíš zavolej si do Renaultu ale tam asi nebudou v21:50 ??

Laco19
Grafoman
Příspěvky: 3009
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:56
Bydliště: Kosice

Příspěvek od Laco19 » sob srp 01, 2009 22:18

Mira Brabec píše:Se musím zastat tomca mám stejný problém potřebuju druhou kartu a nikde jsem nanašel uspokojivou odpověd,vím odvětíš zavolej si do Renaultu ale tam asi nebudou v21:50 ??
Nikto ti nepovie aby si volal do Renaultu.
Staci dat hladat karta v LII a mas 2 stranky, 57 tem tykajucich sa (vacsinou) karty - opravy, problemy, nove karty, atd.
Otazka je co pre teba znamena uspokojiva odpoved :wink: .
Ale ak chces novu kartu, do Renaultu asi budes musiet ist. Myslim ze inde sa nova karta priradit k vozidlu neda. Ale dala by sa kupit lacnejsie karta mimo Renaultu (pozor aby bola nepouzita).

Edit: ak das hladat "karta" na celom fore bude vysledkov viac ale asi tam budes mat aj Megane, co je uplne iny system. VelSatis a Espace maju elektroniku z Laguny (ak si dore pamatam historiu :wink: ).

Milos Rejfek
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 12, 2009 21:02
Bydliště: Chrudim

Příspěvek od Milos Rejfek » čtv srp 06, 2009 21:02

Ahoj já jsem tetkon kupoval novou kartu přímo v Renaultu a i snakodováním mě stála 4500,- Kč a čekal jsem na ní 45 dní tak se mějte.

bubak99
Starting member
Příspěvky: 35
Registrován: sob zář 13, 2008 22:48
Kontaktovat uživatele:

oprava

Příspěvek od bubak99 » ned zář 06, 2009 21:38

Kto ma záujem o opravu karty volajte +421 903 804 680 alebo píšte na
tibor@dmoto.sk
Grand Espace IV 1,9Dci 12/2003

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace IV“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů