Servisy v Příbrami

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
karel pelcner
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: sob úno 07, 2009 15:08
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Servisy v Příbrami

Příspěvek od karel pelcner » čtv úno 26, 2009 11:09

mam v haji prevodovku na R.Laguna 1997 2i.16v motor volvo us sem to mel ve třech servisech trikrat sem to reklamoval s neuspechem a vsude jen berou prachy a vydrzi to chvilku a z toho posledniho sem ani nevijel a prachy us mi nevratili!! tak sem si sehnal prevodovku ,kterou mi provrtali a tim ji znicili!! a nezmuzu s nima nic listek bohuzel nemam ze kdyby neco tak mam prijit ovsem to byli jen keci!! nebyla snim reč hrube me urazel atd. a to ani nemluvim o vrakacich kde mi jeste dluzej za tu prvni vracenou převodovku ktera tam nesla... autoservis pan Kříž v Příbrami se teda VYZNAMENAL!! a nakonec mi auto vratili v hroznym stavu trcej tam kabely šrouby a spousti se pri otoceni klicku zapalovani vetrak motoru... nevim us co mam delat vubec s nima neni řeč a to se chvalily jak je to perfektni servis a buvi co este!!a nevedej ze se do nahradniho dilu nevrta a neboucha majzlikem!!!z te provrtane prevodovky by sel přehodit diferencial ale nevim kam us to mam dat nebo kdo to dela nemuzu najit normalni servis v renaultu mi rekli ze to nedelaj.. tak me to stalo us 7500 oprava a 15000 dve převodovky a auto porad nejezdí!!

Pavel53
Člen RCČR
Příspěvky: 261
Registrován: stř říj 31, 2007 21:19

Příspěvek od Pavel53 » čtv úno 26, 2009 15:02

Máš na mysli Kříže co má i autoškolu? Pokud ano slyšel jsem na jeho servisy celkem dobré reference. Nicméně pokud si nenecháš napsat zakázkový list a za provedenou práci si nebereš fakturu, stejně jako za díly koupené na vrakáči, případně tam reklamované a vrácené, nediv se ,že máš problém. :!: Házet špínu kolem sebe je poměrně snadné. :evil:

karel pelcner
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: sob úno 07, 2009 15:08
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karel pelcner » pát úno 27, 2009 09:44

čus ano myslim ty dřevaky od Kříže,mas sice pravdu s tima listkama to je moje chyba ale za 10 let co jezdim sem se v servisu nesetkal aby mi napsali zakazkovy list krome teda drupolu natoz aby nekde davali listky, i když sem je chtel tak řikali že se to nak udela kdyby neco.. z vrakace sem listky mel a stejne me to moc nepomohlo ....co se tyce opravy meho auta tak sem nevyjel ani z toho servisu a penize mi proste nevratili...a jeste mi tam vrtaly do te nove prevodovky a tim mi ji znicily a us sem ji nemohl vratit!!nehlede na to v jakym stavu mi to auto vratily!!!srouby na prevodovce my neutahly kabely rozpojene atd.a to jejich jednani!!!nevim no ale kdyby se to stalo tobe asi bys nemel moc radost.... od leta my to nedokazali ani v jednom servisu opravit jen chce kazdej platit....hlavne ze se kazdy vychvaluje... a zlatej hřeb byl ten posledni servis Kříž!!mej se

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů