LPG servis Litvínov

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Xfantasy
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pon čer 30, 2008 22:11
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

LPG servis Litvínov

Příspěvek od Xfantasy » sob zář 13, 2008 23:59

Zdravím všechny příznovce LPG.

Chci důrazně varovat před přestavbou na LPG v servisu LPG-Servis Litvínov

Kód: Vybrat vše

http://www.lpg-servis.cz/www/lpgservis/
Přístup k zákazníkovi naprosto neprofesionální a vědomosti nulové!!!
Nechal jsem si od M.Smetáka předělat Scénica na LPG.Říkal že není žádný problém ani komplikace.Po předání mi auto na plyn chcípalo při příjezdu ke křižovatce po vyřazení rychlosti.Najednou ze Smetáka vylezlo že před rokem měli renaulta co také chcípal a že neví čím to bylo (tudíž mi lhal).
Jediné co mi pošteloval bylo zvednutí limitu přepnutí na plyn,což nepomohlo! Byl sem tam asi desetkrát a pokaždý byl "hnusný",arogantní a neochotný! Řekl mi že už nic udělat nemůže,že skončil,holt smůla..

Sehnal sem jinej servis v Chebu.Po prvnim prohlédnití technikem- dlouhé hadice ke vstřikům (40cm),velké vstřiky,špatné nastavení PC !!!
Technik zkrátil hadice (na 5 cm),předělal umístění vstřiků,znovu zkalibroval PC a při jízdě seřídil hodnoty aby byli vhodnější k danym vstřikům.
Již mi to nikdy nechcíplo a lépe to i jede :lol:

Jenže já XXXXX,vzhledem k tomu že Smeták je bratránek (nikdy sme se nestýkali), jsem mu jel ukázat co mi seřídili aby to příště mohl nastavit jinému autu co by mohlo mýt stejné problémy.No řekl mi že krátké hadice u toho jiného renaulta také zkoušel a když mu jeho kolega řek ať se podívá na nastavení, řekl že mu je to jedno,že ho to nezajímá !!!

Proto se tomuto servisu vyhněte obloukem !!! Nestojí to za případné komplikace !!!
Scénic 1,6 16V rv.99 , 79kW+chiptuning
LPG Stag 300
Skype- Xfantasy

pavelpe
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv říj 02, 2008 04:13

Nesouhlas

Příspěvek od pavelpe » čtv říj 02, 2008 04:30

Nevím, za jakých okolností došlo k tomu, co předchozí pisatel píše, ale já jsem s tímto servisem udělal zkušenost opačnou.
Nechal jsem si předělat na plyn vůz Renault Laguna (r.v.1999) a nemohu si vynachválit nejen přístup k zákazníkovi, ale i kvalitu odvedené práce a další servis, který jsem si zde nechal na svém voze udělat.
Přestože jsem měl neskromný požadavek přestavby během jednoho dne, nebyl to zde žádný problém. Auto jsem v podvečer přistavil a druhý den bylo ve čtyři odpoledne připravené. Překvapila mě vcelku i nižší cena.
A stěžovat jsem si nemohl ani poté, kdy jsem přijel na kontrolu a seřízení. Přestože jsem nebyl předem objednán, byl jsem během jedné hodiny obsloužen a mnou požadované úkony vykonány.
Pak jsem si zde ještě nechával vyměnit střední část výfuku a zadní brzdové kotouče. I v tomto případě byla jednání s p.Smetákem a odvedená práce bezvadná.
Stejnou ochotu a kvalitu práce, jako v mém případě, mi potvrdil i kolega z práce, kterému jsem tento servis doporučil.

Xfantasy
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pon čer 30, 2008 22:11
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xfantasy » čtv říj 02, 2008 14:55

Jistě, ke mě byl také vstřícný když sem si nechával dělat přestavbu i při placení.
Ovšem po té co jsem si začal stěžovat na "chcípání" se ukázala ochota.Mrknul do PC a s řečí že je vše v pořáku mi pouze zvedl limit pro opětovné přepnutí na benzín.Čili namísto seřízení bych vždy po vyřazení jel na benzín.No tak tomu říkám servis.Ovšem ani to nepomáhalo.

Důrazně upozorňuji že po druhé,třetí návštěvě i při tom že sem jako platící zákazník vykazoval neuvěřitelnou trpělivost a slušnost,jsem byl obeznámen že všem to funguje a já jedinej mám problém!

A ke kvalitě práce mohu dodat ještě jedno- asi po třech dnech po převzetí UCHÁZEL PLYN ze svorky hadice!!! Prý se to uvolnilo teplotou!!!

Takže pokud platíte-jsme ochotní,přizpůsobíme se, máte následně problém- jen vy máte problém a nic s tím nejde dělat,neotravujte!


PS: zažil jste někdy zákazníka který při neodstranění závady po desáté návštěvě servisu je stále slušný,nekřičí,nic si nevynucuje a po té co investuje svůj čas a peníze do odstranění vady v jiném servisu je ochoten pomoct a nabídne se k dispozici aby si původní servis nahlédnul do nastavených parametrů?
Já ne,pokud po třetí není problém vyřešen obvykle se důrazně zvyšuje hlas,požaduje vrácení peněz,vyhrožuje soudem a podobně....

Ještě dodám že jeho kolega byl ochotný a zajímalo ho i nastavení počítače....
Scénic 1,6 16V rv.99 , 79kW+chiptuning
LPG Stag 300
Skype- Xfantasy

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů