Pneuservis PNEU - Magika Ostrava

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Didik
Advanced member
Příspěvky: 381
Registrován: sob pro 30, 2006 14:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Pneuservis PNEU - Magika Ostrava

Příspěvek od Didik » ned dub 13, 2008 13:48

Situace: dnes ráno (neděle Nevím co si myslet/Nerozhodný ) razím do práce, a při příchodu k autu zjišťuju, že mám defekt na PP kole. No, jindy čert to vem, ale dneska krize, v noci jedu do Prahy a nemuzu jet na rezervě...

Hledám na netu a ejhle honosná reklama, ceník a kontakt na pneuservis po dohodě fungující i v neděli... v dohodnutý čas jsem se urval v práci a jel do servisu. A ted to začalo - ceníková cena lepení - 100 Kč - klasika, ale tady je najednou patrně z důvodu mojí časové a situační krize (že já blbec nedržel hubu o té cestě do Prahy), je cena najednou 400,- za cca 3 minuty práce, a to ještě tam ani nejel kvuli mě, už tak tam dělal nejakej melouch, měl to roztahaný po celým dvoře.

Normálně natvrdo mě poslal do bankomatu - měl jsem s sebou jen 300, víc sebou vozit nepotřebuju - alespoň neutratím...

Při placení jsem mu vynadal a ještě si vzpoměl na to, jak mi vloni profíci přezouvali auto, za závažíčka jsem tehdy dal kolem 7-8 stovek.

Od té chvíle mi to při rychlosti kolem 100 km/h házelo volantem. Vydržel jsem to asi 2 t km, a jel ke známýmu do servisu na geometrii, tam mi tehdy zjistili, že mám uplně XXXXXXX vyvážený kola.

NEDOPORUČUJU tam jezdit, buď mám pro ně hnusnej ksicht, nebo jsou to fakt zloději na každého...

Btw. na cestě domů jsem si na autoburze koupil lepící sadu za cca 37 Kč...
ex Laguna 2,0i RXE, teď Laguna II Grandtour Privilege 1,9 dCi
Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů