Autoservis Pavel Diviš

doporučení, kritika, rady kam se obrátit

Moderátor: Moderators General

Petr Laz
Junior member
Příspěvky: 149
Registrován: úte črc 06, 2010 10:36
Bydliště: Borová u Poličky

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od Petr Laz » stř pro 30, 2015 18:35

Renault Grand Scenic II 1,9 dci 2003 7 Mist

Martin41
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: ned bře 30, 2014 22:50
Bydliště: Brno-venkov

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od Martin41 » pát bře 18, 2016 09:10

Když pročítám toto vlákno musím konstatovat, že se tady situace změnila:

Za rozvody bez přesuvníku 9,5 tis.,
Za spojku - přítlačák, lamela, ložisko, 17700,-

Proč nemám jít do autorizáku ? Opportunity chce za spojku 18 litříků taky.
Renault Megane III Grandtour 1,6 81 kW, 2009 černá metla
ex.: Ford Focus I 1,6, 100 Hp, SEAT Toledo 1,9 D, Š favorit, LADA 1500,
Š110L, Š 1100MB, Š440 Spartak.

Petr_R
Advanced member
Příspěvky: 273
Registrován: čtv čer 16, 2011 11:15
Bydliště: Brno

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od Petr_R » pát zář 16, 2016 03:13

Zdravim,

tak bych se rad podelil o zkusenost s autoservisem.

Konecne po 3/4 roce s autem v garazi jsem se rozhodl pro opravu. Jednalo se o zavadu chlazeni a "traktoroveho" chodu motoru a dle vsech priznaku praskle tesneni pod hlavou. Protoze jsem da se rici GO motoru absolovoval 2,5 roku predtim nechtel jsem davat auto do servisu kam obvykle a rozhodl jsem se po precteni vlakna a doporucenich zde na foru pro zmineny servis.

Z duvodu dovolenych a hodne prace jsem dostal termin az za cca mesic 22.8. 1.9 jsem auto potreboval tak sem si rikal 14 dni staci :) Bylo to sice trosku stresove 29.9. kdy jsem volal co auto tak ze se na to jeste nepodivali, ale ze zitra jdou na to :). 6.10. volal pan, ze je to tedy tesneni pod hlavou a ze ci chci kdyz uz je hlava dole kompletni GO hlavy. Trosku jsem byl zklaman myslel jsem, ze auto uz bude hotove a musel jsem plan posunout o tyden, ale nastestni vse odpusteno a po zdeleni, ze auto do patku potrebuju mi rekl, ze ve ctvrtek zavola a ze by to teda meli stihnout. Stihli :)

Nektere ND jsem jim uz s autem dovezl v kufru (rozvodak, nake gufera, tesneni, srouby), nektere si museli vyrobit - tesneni vstriku (nejsou uz ani v Renaultu) a nektere vymenit - 4ks ventilu. Dale se pritom pac sla voda do valce menil olej, filtr a nemrzka. A protoze byl vyzrany blok tak se tmelil za 100kc. Praci mam na uctu napsanou 6 h za 2904Kc. Pri prevzeti mi vysvetlili co delali, proc a ukazali i vymenene dily i misto kudy to pod tesnenim profukovalo.

Suma sumarum kdyz mi pan zavolal, ze auto je hotove a z vraku mi udelali zase auto za 8634 Kc byl jsem potesen a spokojen. Muj soukromy odhad byl cca 8000Kc. Takze i s tuzerem jsem platil 8700Kc.

Na aute sem ujel od 10.9. 1000km a motor drzi a jede a chladi jak ma. Hned v sobotu dostal zatezovou zkousku chlazeni pri popojizdeni v kolone za Brnem na D1 smerem na Prahu. Protoze jsem z doby kdy auto nechladilo jak melo a nespinalo sahary byl nauceny chladit klimatizaci a ta byla stejne pustena pac bylo vedro jak v saune neoveril jsem si kdy mi spinaji sahary. Kdyz sem klimu vypnul zacala logicky pri popojizdeni jit teplota nahoru a nechtel sem riskovat uvareni pac sem neslysel sahary tak sem zase zapnul klimu a teplota sla dolu a drzela se ted i obyvkle jednu malou carku nad prvni velkou.

Az na trosku stres s casem a planovanim za me spokojenost, oprava vypada na jednicku, palec nahoru a muzu i kdyz po prvni navsteve servis doporucit. Doufam, ze mi to nadseni zustane i dal a oprava bude OK.

PS: Jedinna vec co me zarazila, kdyz sem si byl pro auto tak mi mechanik jeste dolil chladicku a pouzil "cervenou", ktera se myslim jak se domnivam jako kutil-amater pouziva do VW motoru. Ja vzdy daval Renault zlutou. Predpokladam, ale ze kdyz se nemichaji a je system naplnen jen jednou z nich tak, ze to nevadi.

Autum zdar a Renaultum zvlast :)
Renault Laguna I predface r.v. 1998 2.0i 84/114 mot. typ F3R768

maca.m
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 20, 2018 11:25

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od maca.m » úte lis 20, 2018 11:35

Zdravim,
mam spatnou zkusenost s timto servisem,pan Divis nekomunikuje,kdyz zavolam,tak rekne,ze auto uz je na zvedaku a ze zavola,ale nikdy se tak nestalo. Na sms nereaguje Dnes se jdu osobne presvedcit v jakem stavu je auto,ktere je u neho uz 14dni.

maca.m
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 20, 2018 11:25

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od maca.m » úte lis 20, 2018 13:07

Domluveno na osobni schuzce,ze da dnes naceneni a auto bude do konce mesice opravene.

Martin41
Starting member
Příspěvky: 74
Registrován: ned bře 30, 2014 22:50
Bydliště: Brno-venkov

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od Martin41 » úte lis 20, 2018 14:14

Abychom ale byli spravedliví, je třeba doplnit, že mimo ne zrovna nejlepší komunikaci a ceny, odvedená práce
byla v mém případu vždy bez chyby a na sto procent.
Renault Megane III Grandtour 1,6 81 kW, 2009 černá metla
ex.: Ford Focus I 1,6, 100 Hp, SEAT Toledo 1,9 D, Š favorit, LADA 1500,
Š110L, Š 1100MB, Š440 Spartak.

maca.m
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 20, 2018 11:25

Re: Autoservis Pavel Diviš

Příspěvek od maca.m » úte pro 04, 2018 15:15

Auto bylo do konce mesice opravene,dokonce doplnili spojovaci material/ sroubky,zatky / tam kde ,chybely z oprav u predchozich servisu. Takze se krome komunikace neda noc vytknout.

Odpovědět

Zpět na „Mé zkušenosti se servisy neautorizovanými“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů