Renault espace iii montáž Alarmu THUNDER ca-103

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frenky Espace
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 15, 2015 09:56
Bydliště: Kovářská

Renault espace iii montáž Alarmu THUNDER ca-103

Příspěvek od Frenky Espace » úte čer 21, 2016 19:48

Zdravim, namontoval jsem do espíka (r.v.98) alarm THUNDER ca-103 [/color]ale narazil jsem na problém. Zamykáni/odemykání, blinkry a spínač dveří jsem zapojil pod levým reproduktorem do konektoru. Vše funguje jak má až na jednu věc. Kvůli stmívači mě alarm po zamčení upozorní na nedovřené dveře a po té spustí alarm. Bez spínače se mi i během jízdy aktivuje alarm. Potřeboval bych zjistit kde (případně foto) kde se nachází stmívač kabinových světel. Napojim to před něj a mělo by být po problému. A jelikož nemám relé imobilizéru tak potřebuji aktivovat tuto variantu. Funguje to ale po zamčení to dělá to co jsem víše popisoval. Poradí mi někdo kde se stmívač nachází? děkuji :)


P.S.- Doufam že jsem to dal do správné sekce :D

gps
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: sob srp 13, 2016 22:49

Re: Renault espace iii montáž Alarmu THUNDER ca-103

Příspěvek od gps » čtv bře 30, 2017 09:36

V mojom je riadiaca jednotka ktora riadi central, osvetlenie interieru (vratane stmievaca) a idu do nej aj vstupy od dveri. Ja som montoval radiove ovládanie namiesto ir, a ked som sa chcel napojit do bodu kde sa dekoduje IR signal tak som zistil ze bod je v procesore ktory riadi celu jednotku. Takze impulzy odomk/ zamk som napojil na tlacidlo na strope a musel som vyriesit koli odomikaniu aj prebudenie tejto jednotky pretoze cca po 30min sa uspava a odpaja zem a vsetky svetla v interieri su bez napajania vratane centralu. Kedze som chcel tuto funkciu zachovat tak som obisiel moznost pripojit zem natvrdo. Este jedna vec, predne dverove spinace ovladaju predne interierove svetla a zadne len zadne interierove svetla. Taze asi budes mat problem prave so vstupom z dverových spinacov. Nieje spravne napojeny. Chcel som riesit vlastnu jednotku s vlastny softom ale nedari sa mi zohnat zopar jednotiek , aspon dve tri koli obalu a konektoru. Chcel som riesit namiesto IR vstupu, vstupy na odomy/zamyk centralu, samozrejme len pre verzie ktore maju immo chip v kluci a nie IR signal na immo.
espace 3 2.0 8V 1999

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů