Nestartuje motor a neukazuje chybu na diagnostice

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
losslonos
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: pát dub 20, 2012 18:50

Nestartuje motor a neukazuje chybu na diagnostice

Příspěvek od losslonos » ned pro 04, 2016 11:57

Je tady spoustu nestartuje ale není to přesně můj problém.Tak pokud ste se s tím to někdo setkal byl bych vděčný za radu.Mám Espace III 2.0 84kw.Startuje na první otočení klíčku a to at v létě nebo v zimě.Jenom se mě někdy stane že nejde z ničeho nic nastartovat.Jakoby přestala jít jiskra.Jinak všechno funguje jak má.Motor točí ale nenaskočí.Ale když ho nechám nějakou dobu bejt tak potom startuje normálně.Akorát ty doby jsou různé někdy stačí 10 minut jindy 20min.Potom zase hodina atd.Jednou sem se nechal odtáhnout a před barákem to normálně nastartovalo a potom to vydrželo měsíc než se to zase stalo.V servisu sem to měl taky ale diagnostika neukázala nic vadného a protože to tam stálo tři dni než se k tomu dostali tak to normálně nastartovali už nevím v čem to může vězet na ten čip v klíčku také myslím ale když to potom nastartuje tak nemůže bejt zničenej.Jestli jste se s tím někdo setkal a vyřešil to tak budu fakt vděčnej za vaši radu.Díky moc losslonos.Klidně i na můj mejl losslonos@seznam.cz.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Nestartuje motor a neukazuje chybu na diagnostice

Příspěvek od Zefek » ned pro 04, 2016 20:54

Snímač na klice?
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2457
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Nestartuje motor a neukazuje chybu na diagnostice

Příspěvek od Dawes » pát pro 09, 2016 11:06

U mě to bylo vedení k čidlu na vačce. Který jsem rok předtím za echtdrahej peníz vyměnil ze stejnýho důvodu. Obě čidla (vačka a klika) by ale na diagnostice měly vyskočit, přinejmenším jako závada proběhlá a momentálně neaktuální.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů