Těsnění pod hlavou Espace II

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Jiskric
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 10, 2012 18:34

Těsnění pod hlavou Espace II

Příspěvek od Jiskric » ned kvě 18, 2014 10:50

Dobrý den, potřeboval bych radu. Mám Espace II 2,1 td 65 Kw r.v. 12/1995 a jako u většiny i mne se fouklo těsnění pod hlavou na dvou místech.
Pustil jsem se do díla a postupně jsem začal motor rozebírat. Hlava už je povolená a téměř všechny šrouby už mám venku až na poslední dva, které se nachází přímo pod čelním sklem a chybí jim cca 3 cm abych hlavu mohl vytáhnout. A tam jsem skončil. Nevíte jak dál? jestli je potřeba spustit motor dolů abych hlavu vytáhl a nebo zda-li existuje jiný způsob? děkuji za každou připomínku.

Ještě mne napadlo jestli nebude jednodušší vyměnit celý motor, ale je jich málo a s docela dost KM najeto.

Díky s pozdravem Jiskřič..

Jiskric
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 10, 2012 18:34

Re: Těsnění pod hlavou Espace II

Příspěvek od Jiskric » ned kvě 18, 2014 10:56

Ještě mne napadlo , že kdyby se našel nějaký zájemce , který by se do té opravy chtěl pustit, určitě bych se s ním domluvil.
Po pravdě nejsem auto mechanik i když spoustu věcí si zmáknu sám, ale přece jen je to trochu oříšek a hlavně espace.. Přístup šílený..

Moc děkuji za případné nabídky. Jsem z Karlových Varů..

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění pod hlavou Espace II

Příspěvek od jakub » ned kvě 18, 2014 16:38

to je v pohodě, potřebuješ jen izolačku, šroub vytáhneš jak jde a namotáš na něj izolačku aby se zase nezasunul a hlavu potom sundáš i s vahadly, hlavně až to budeš dávat zpět tak je tam nezapomeň dát stejně zase s izolačkou
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů