chrčení kabinového větráku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
thomas007
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát lis 14, 2014 11:51

chrčení kabinového větráku

Příspěvek od thomas007 » ned lis 08, 2015 20:28

Ahoj,

tak tu mám další jobovku. Dneska po asi 60km jízdy mi začal chrčet větrák. Původně jsem si myslel, že mám třeba nějaký nepořádek v potrubí, kterej se tam chytil a teď při puštění větráku vibruje, ale po všemožným zkoušení to vypadá opravdu na větráček jako takovej. Nemáte někdo návod, jak se do toho dostat, zkontrolovat a případně vyměnit? Nerad bych aby zrovna ve chvíli kdy budu potřebovat vyjet a "ofouknout" sklo v zimě, začal stávkovat uplně (stejně tak to udělal u Pažouta, co jsem měl dřív jenže tam jsem věděl jak k němu).

Díky Tomáš
Renault Kangoo 1.5 dCi 66kW

info@kostolnik.cz
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 10, 2015 08:52

Re: chrčení kabinového větráku

Příspěvek od info@kostolnik.cz » čtv pro 10, 2015 08:57

Dobrý den, mm dotaz, jak jste vyřšil to chrčení větráku? Mám stejný problém, ale asi mi tam zapadl list ze stromu, děkuji, H.

chosse007
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: pát říj 26, 2012 19:59

Re: chrčení kabinového větráku

Příspěvek od chosse007 » sob zář 03, 2016 22:17

thomas007 píše:Ahoj,

tak tu mám další jobovku. Dneska po asi 60km jízdy mi začal chrčet větrák. Původně jsem si myslel, že mám třeba nějaký nepořádek v potrubí, kterej se tam chytil a teď při puštění větráku vibruje, ale po všemožným zkoušení to vypadá opravdu na větráček jako takovej. Nemáte někdo návod, jak se do toho dostat, zkontrolovat a případně vyměnit? Nerad bych aby zrovna ve chvíli kdy budu potřebovat vyjet a "ofouknout" sklo v zimě, začal stávkovat uplně (stejně tak to udělal u Pažouta, co jsem měl dřív jenže tam jsem věděl jak k němu).

Díky Tomáš
Ahoj prosím tě jak jsi to vyřešil to chčení ventilatoru ?? díky Chosse007

thomas007
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát lis 14, 2014 11:51

Re: chrčení kabinového větráku

Příspěvek od thomas007 » pát lis 24, 2017 20:50

Omlouvám se Vám, vubec mi nepřišlo info do mejlu že tu někdo něco komentoval. Když jsem řešil co kde kdy a jak, případně jak se do toho dostat tak to najednou přestalo a už rok je klid.
Renault Kangoo 1.5 dCi 66kW

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti