KANGOO 2

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

travel242fx
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: stř kvě 17, 2006 14:21

Re: KANGOO 2

Příspěvek od travel242fx » stř úno 02, 2011 10:08

No tak po dlksej odmlke zas nieco popisem ,po rozpade prevodovky mi ju v renaulte vymenili za novu oprava trvala 3 dni.Nastastie to bolo medzi sviatkami takze som nikde nejazdil a auto mi nechybalo aj ked ,svine jedny mali dat automaticky nahradne auto podla mna.
vyjadrenie renaultu zevraj sa vysrobovala kontrolna matica na prevodovke a olej vytiekol namerali tam 0,5 litra a ma tam byt vyse troch litrov.(ale ako sa mohlol sam od seba vysrobovat konktrolny rob je ZAHADA!!))
Od vymeny ubehnute vyse 1000km bez problemov a bez hluku.
Starosti mi ale robi motor,ako tu uz popisuju aj iny na volnochode mi to strasne trase volant ,ke je studeny tak ako keby ste drzali vybrujuci mobil v ruke co je absolutne nepochopitelne a nepredctavitelne aby na aute z roku 2010 vybroval volant o dusu.Horsie je ze ani ked sa auto zohreje nejako zasadne sa to nezlepsi stale to vybruje a cely volant sa trase,zlepsenie oproti studenemu stavu mozno 10-20% max.
co stym zase na reklamaciu? alebo pockat? ,niekde som pocul ze tieto motory bezia prvych 6000km v nejakom inom rezime ,je natom nieco pravda?

Uživatelský avatar
Miguel83
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 01, 2011 21:32

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Miguel83 » stř úno 02, 2011 12:00

O takovem zabehovem stavu nic nevim, prave naopak mi rikali ze mam jezdit normalne, ani ostre ani jako duchodce, ale proste bezny provoz. Jedine co jsem pozoroval, tak prvnich 10tisic km byla o trochu vetsi spotreba nez ted

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Miro_ba » stř úno 02, 2011 13:56

Travel, z tych vibracii si nerob, teda neprijemne to je, ale to iste najdes u MIII, Flu s tymto motorom. Akurat niekomu to dost vadi a postazuje sa a niekto chape ze je to chrochtak a ten bude triast v tejto triede lacnych vozitok
Mazda 6 GJ, WGN, 2l -107kW
ex. Megane II grandtour 1.6 83kW, 57000km 6.5l/100km
ex. Megane III 1.5dci 78kW, 73000km 5l/100km

Petouch
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 30, 2010 19:26

Jak vám to auto topí ?

Příspěvek od Petouch » čtv úno 10, 2011 21:20

Jaké máte pocity z topení v Kangu? Já jsem z toho takový rozpačitý, sice má to auto veliký vnitřní prostor, ale mně to teda topí asi dost mizerně, nepamatuju si, kdy jsem si mohl naposledy v autě sudnat zimní bundu. Mám tam automatickou klimatizaci, takže by se to mělo snažit vytopit na nastavenou teplotu. Asi zajedu navštívit servis :-(

Uživatelský avatar
Miguel83
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: úte úno 01, 2011 21:32

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Miguel83 » čtv úno 10, 2011 21:42

Z topení nejsem úplně nadšený, ale rozhodně to není taková hrůza jak jsem četl v předchozím příspěvku. Mám zkušenost že trochu déle trvá než začne foukat teplý vzduch, ale až se motor zahřeje, tak už je to v pořádku a je krásné teplo uvnitř auta. jen to vytopení obrovského prostoru trochu trvá, Svůj podíl na tom má i dieslový motor, v tomto je nejlepší klasický benzín

Uživatelský avatar
defuckto
Grafoman
Příspěvky: 2553
Registrován: pát pro 25, 2009 02:26
Bydliště: Tuchoměřice ---------- Praha-Západ

Re: KANGOO 2

Příspěvek od defuckto » čtv úno 10, 2011 22:06

Ahoj, jezdim služebníma kangama 1.5dci a 1.2 16v, u benzínu topí během okamžiku a po chvíli je tam hic, u dízla to samý, akorát až tak po cca 3-4 kilometrech. Před tím tedy ještě chvíli běží na volnoběh, než se dopije kávička s kolegama.. :)
Moje: Citroën C5 I 2.2 HDi Exclusive
Doma: Renault Clio IIB 1.2 16v, Renault Mégane I Coupé 1.6 16v, Renault Mégane I break 1.9 dCi Privilége
ObrázekObrázek

travel242fx
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: stř kvě 17, 2006 14:21

Re: KANGOO 2

Příspěvek od travel242fx » pát úno 11, 2011 06:34

Tak na topeni sa stazovat nemozem ,topit to zacne skoro hned ,cca po 2-3 minutach od nastartovania fuka teplucky vzduch.Myslim si ze je tam asi nejaka elektrick spirala,inak obcas pocut spod palubovky take ako praskanie ,cvakne nejake relatko a spod palubovky to zacne chrastit a praskat trva to asi 5-10 sekund.Inak niej to moc prijemne ako keby nieco horelo :))) ,mate to aj vy?

Petouch
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 30, 2010 19:26

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Petouch » pát úno 11, 2011 06:57

Pánové díky za bleskové odpovědi, vidím že mně návštěva servisu nemine.

Miro_ba
Grafoman
Příspěvky: 2657
Registrován: pát lis 12, 2004 16:00
Bydliště: Bratislava

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Miro_ba » pát úno 11, 2011 08:16

aj na dlhych trasach mas proble? aku teplotu nastavujes a v akych otackach jazdis?
Mazda 6 GJ, WGN, 2l -107kW
ex. Megane II grandtour 1.6 83kW, 57000km 6.5l/100km
ex. Megane III 1.5dci 78kW, 73000km 5l/100km

Petouch
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 30, 2010 19:26

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Petouch » pon úno 14, 2011 20:25

Miro_ba píše:aj na dlhych trasach mas proble? aku teplotu nastavujes a v akych otackach jazdis?
Dlouhý nebo krátký - je to jedno. Buď to trošku topí, nebo skoro vůbec a jen hučí ventilátor. Po několika pokusech pouštím topení tak, že po chvíli jízdy nastavím teplotu na 15 (míň to nejde), a najednou začne foukat teplo. Potom už to funguje vše jak má, nastavím tak 22 a auto topí. Jakmile bude čas, tak navštívím servis, ať mají nad čím bádat. :lol:

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » pon úno 21, 2011 15:16

Tak Vás všechny opět po nějakém čase zdravím,tentokrát už s novým vozem,vyhrála verze KANGOO 1.6 16V TOMTOM barva červená PAVOT,no a mohu říct co jej mám,a to je asi 20 dní,naprostá spokojenost.Třepaní volantu-NEZNÁM,špatně topí-NEZNÁM,skvělá výbava a prostor oproti starému(1999) není co dodat.Spotřeba,no uvidíme,zatím jsem tankoval jen dvakrát a po prvním tankování(plná nádrž) ujeto 700km,průměr spotřeba 8,8,což jsem s mím starým vozem jezdil asi za víc.K dotazu od (travel 242fx)-prazkání spod palubky-NEZNÁM,začne hned po chvíly foukat teplý vzduch,co zapnu topení.Zatím nemohu nic špatného říct,popřípadě najít,jsem spokojen,no a teď ukáže čas jak frantíci dobře pracovaly.Pokud vydrží,jak to staré,nebudu nic namítat.Všem mnoho úzpěšných kylometrů a pokud máte nějaký dotaz,tak sem s ním.

eMKo
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát kvě 21, 2010 07:06

Re: KANGOO 2

Příspěvek od eMKo » pon úno 21, 2011 20:16

Chválím výběr barvy. :D Máš výbavu podle loňského ceníku, žejo - v letošním mi přijde že to tak nějak osekali.. já jsem zvědav hlavně na tu spotřebu v benzínu - jestli to udržíš pod devíti litrama, tak to jde..
Renault Kangoo II, 2010, Privilege, 1.5dCi 105k, červená Pavot

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » úte úno 22, 2011 17:43

Díky.Barva byla jasná (u mých holek),hned co jsi nám odeslal fotky.Jak to uviděly,tak bylo rozhodnuto.Ve skutečnosti ale vypadá ještě líp.Objednávka byla v loňském roce,máš pravdu,letos je to prý už pěkná bída a dokonce mi říkaly,že i GPS není v ceně? A hned u GPS zůstanu,měl jsem TomToma XL a dohrál jsem do něj TomTomplayer a pouštěl na něm hudbu(MP3) video,nebyl problém,tady XXXXXXX.Udělal jsem zálohu na jinou SDHC kartu(celá kopie originálu SD),dohrál jsem TomTom player a šup s tím do GPS a ono to začne načítat,na dispeji se zobrazí přesípasí hodiny a XXXXXXX.Nemáte s tím někdo zkušenost.Hledal jsem tady na fóru v sekci GPS,ale nic kloudného jse mi nepodařilo najít.O stavu spotřeby a dalších věcech samozřejmně budu i nadále informovat.

eMKo
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát kvě 21, 2010 07:06

Re: KANGOO 2

Příspěvek od eMKo » čtv úno 24, 2011 14:27

GPS: Bohužel.. ale zkus se poptat v té sekci o navigacích, přijde mi, že tam by možná poradit někdo dokázal. Na muziku mi stačí rádio nebo cédéčka - auto má prostor, tak to vyzní :-)
Renault Kangoo II, 2010, Privilege, 1.5dCi 105k, červená Pavot

starecek
Člen RCČR
Příspěvky: 592
Registrován: pon bře 01, 2010 19:16
Bydliště: Kladno

Re: KANGOO 2

Příspěvek od starecek » pát úno 25, 2011 06:37

pampaliny píše:Díky.Barva byla jasná (u mých holek),hned co jsi nám odeslal fotky.Jak to uviděly,tak bylo rozhodnuto.Ve skutečnosti ale vypadá ještě líp.Objednávka byla v loňském roce,máš pravdu,letos je to prý už pěkná bída a dokonce mi říkaly,že i GPS není v ceně? A hned u GPS zůstanu,měl jsem TomToma XL a dohrál jsem do něj TomTomplayer a pouštěl na něm hudbu(MP3) video,nebyl problém,tady XXXXXXXX.Udělal jsem zálohu na jinou SDHC kartu(celá kopie originálu SD),dohrál jsem TomTom player a šup s tím do GPS a ono to začne načítat,na dispeji se zobrazí přesípasí hodiny a XXXXXX.Nemáte s tím někdo zkušenost.Hledal jsem tady na fóru v sekci GPS,ale nic kloudného jse mi nepodařilo najít.O stavu spotřeby a dalších věcech samozřejmně budu i nadále informovat.
Nové ochrany mapových programů fungují na principu výrobních dat paměťového média, to znamená, že pokus o zálohu na jiné médium není možný, jde to prolomit, ale mě se neptej jak, Tímto způsobem funguje i IGO a jsou heckeři, kteří ji kopírovat dovedou.
Renault Grand Modus 1.2 16V 2008

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » pát úno 25, 2011 08:04

Ano.se zvuku jsem unešen,u starého modelu to byla hrůza a musel jsem to řešit dodatečně přidanými repráky.Tady to fakt hraje dobře a i hluboké tóny jsou znát.Už jsem i něco našel ohledně toho přehrání videa na GPS,ale zatím je to nouzovka,která by chtěla dotáhnout k dokonalosti,ale jedeto(kdo nemá pro dítě nějaké přenosné DVD nebo na spuštění nějakého filmečku na rychlou vzálenost)zatím dobrý.

Petr D.
Junior member
Příspěvky: 206
Registrován: pát led 19, 2007 12:58

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Petr D. » stř bře 02, 2011 22:57

Zdravim, nemá někdo zájem o nové origo gumové koberce do Kanga. Mám dvě sady. Jedna je ze zvýšeným okrajem. Levně. A dále nové origo poklice 4 ks velikost 15 palců - cena 1000,- dohoda jistá. V případě zájmu pište na email p.dras@seznam.cz

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » úte bře 22, 2011 18:45

Ahoj všem po nějakém čase,tak spotřebu jsem již dostal na 8,4,auto jezdí stále plné a zatím jen samé město.Už se těším na léto a nějaká ta delší trasa.Zatím vše OK,super věc sklápěcí přední sedačka,dnes jsem tam narval lednici 185cm+obal a ještě jsem zavřel zadní dveře,no paráda.Tak zdar a zase někdy.

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » úte srp 02, 2011 07:09

Ahoj po nějakém to čase.Chci se podělit s novými poznatky. Spotřebu jsem již dostal na 7,2(většinou městský provoz-plné auto).Dálnice mám již taky za sebou a můžu říct,že mě Máňa mile překvapila. Pěkně sedí,což mě dost překvapilo,protože minulé kangoo nebylo tak pevné v kranflecích. Hluk je snesitelný až u rychlosti 170km/hod. je to trošku znát,ale v míře únosnosti a že dá 170(4 dospělé osoby +1dítě+plný kufr) a má ještě rezervu,tak to je co říct.Zatím velká spokojenost,žádné třepání volantu,rezonace nebo něco jiného,jede perfektně,snad to taky takhle vydrží. Ještě v srpnu mě čekají čechy (dálnice,hory atd.) tak to zase provětráme a uvidíme.Tak zdar a mnoho šťasných kilometrů.
RENAULT KANGOO 2011,1.6-16V,TOMTOM-červená pavot

pampaliny
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 13, 2010 14:23

Re: KANGOO 2

Příspěvek od pampaliny » ned srp 28, 2011 21:38

Ahoj všem RENALŤÁKŮM.Tak mám po všech dovolených a návrat z čech (hory,dálnice,klasická silnice a vše možné),naprostá spokojenost.Máňa nezklamala,najeto cca 1500km,průměrná celková spotřeba 7,8 převážně s klimatizací a plné auto (5 osob).Jízdní vlastnosti skvělé,originál GPS super,až při cestě domů nás v Polsku trošku sklamala,asi nové cesty,ale rychle to bylo vyřešeno.Na tichost ve voze si nemůžu vůbec stěžovat.Na dálnici je jako gepard a 170km/hod.není problém (plné auto).Určená rychlost 130 na dálnici tento vůz jen lechtám a mám co dělat abych tuto rychlost udržel v limitu,chce jet víc.Hory trošku Máňu zapotily,ale řekl bych,že si i stím lechce poradila.Celkový dojem je zatím-NAPROSTÁ SPOKOJENOST,škoda,že benzín opravdu žere víc než nafta,jinak klidně tento vůz mohu DOPORUČIT!
RENAULT KANGOO 2011,1.6-16V,TOMTOM-červená pavot

eMKo
Starting member
Příspěvky: 56
Registrován: pát kvě 21, 2010 07:06

Re: KANGOO 2

Příspěvek od eMKo » úte srp 30, 2011 22:58

To je dobře, že jsi spokojenej; taky si zatím nemůžu na nic stěžovat. Zatím 20tkm, v 15tkm jsem měnil olej, po zimě to vypadá na první garančku.
Renault Kangoo II, 2010, Privilege, 1.5dCi 105k, červená Pavot

rsollar
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: čtv říj 20, 2011 09:28

Re: KANGOO 2

Příspěvek od rsollar » čtv říj 20, 2011 09:33

Tak jsem se stal hrdým majitelem tohoto autíčka. Je to mé třetí Kangoo. Mám naftu 78 kW 6-ti kvalt. Předtím jsem měl taky naftu 63 kW, ale načipovanou. Jsem trochu zklamaný ze spotřeby. Zatím jsem na 6,6 l. Přemýšlím o čipu i u tohoto motoru (ne na výkon, ale na spotřebu). Jaké máte zkušenosti?

travel242fx
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: stř kvě 17, 2006 14:21

Re: KANGOO 2

Příspěvek od travel242fx » úte pro 27, 2011 15:27

Kto ma problem zo zatekanim vody pre osvetlenie SPZ ? ako ste to riesili?

kto to este neriesil prajem hodne zdaru lebo sa Vam vypali poistka v motorom priestore kde treba najprv vybrat AKUMULATOR potom dat dole Riadiacu jednotku motora nasledne drziak pod bateriou a vybrat poistkovu skrinku kde najdete onu poistku. V autorizovanom servise robota na 3-4 hodiny prace. V domacich podmienkach ak ste zrucny cca 1,5-2 hodinky.

Petouch
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 30, 2010 19:26

Re: KANGOO 2

Příspěvek od Petouch » ned led 29, 2012 19:30

Mám za sebou dva roky s Kangem. Zatím spokojenost, problémy s topením (elektronika) odstraněny při první garančce (auto si o ní řeklo cca. na 24 000). Spotřeba se drží maličko pod 6l nafty. Motor se taky uklidnil, turboefekt už není tak znát. Ale že by spotřeba po čase klesla nějak výrazně, to jsem si nevšiml. Autíčko moc pěkně jede, když dostane polskou naftu ultimate u BP. To pak jede jako o 200 kg lehčí a i spotřeba je o nějakou tu desetinku menší.

snoopy0987
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pát led 01, 2010 20:25
Bydliště: Karlovarsko

Re: KANGOO 2

Příspěvek od snoopy0987 » stř úno 01, 2012 21:29

Ahojte,nechtěli by jste nahodit někdo fotky svých autíček?Po Kangoo II začínám popřemýšlet a chtěl bych vidět jak vypadá v reálu výbavy a barvy...:-D
Renault Thalia II. 1,2 16V Privilege

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů