VYŘEŠENO - Výměna lanka spojky 1,6 16V

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
ok2vvv
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: pát srp 26, 2016 11:46
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

VYŘEŠENO - Výměna lanka spojky 1,6 16V

Příspěvek od ok2vvv » sob úno 18, 2017 11:19

Zdravím všechny Lagunisty.

Několik dní jsem pročítal zdejší fórum a hledal nějaký pořádný návod jak vyměnit spojkové lanko a nenašel. Rozhodl jsem se tedy do výměny jít sám a skoro bez informací. Vytáhl jsem budíky, odhákl lanko z pedálu, odhákl ze spojky. Hodinu jsem se snažil vyndat průchodku, kde lanko vstupuje k pedálům. Nakonec se povedlo. Dokázal jsem namontovat i nové lanko, i když se mi málem natáhlo dříve než jsem jej zachytil za spojku. Vše se ale povedlo a spojka nyní funguje bezvadně.

Jde ale o to, že je zde moc informací roztroušených všude možně. Celý svůj postup jsem nafotil a snad i dobře popsal. Doufám, že toto téma najde dostatek lidí, a že dostatečně objasní fotky jak je lanko nataženo. Už jsem to zde psal u jiného podobného článku. Nechci aby byly fotky zde, proto jsem to vše pospal na svém webu, kde zajistím aby byly fotky funkční. Zde každá fotka co chci otevřít v jiných tématech nefunguje.

https://www.vlkator.cz/renault-laguna-i ... eho-lanka/
Renault Laguna I, 2000, 1.6, 16V, 79kW poface s rádiovým centrálem Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů