Dálka k centrálu - stále omílané, ale fakt už nevím

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Krovak » stř led 05, 2011 02:03

Tak,dneska jsem zaregistroval další příznak.Jel jsem autem do práce,klíče jsem měl celou dobu v kapse,venku -7°C,auto odemklo.Po přijetí domů (asi klíč promrzl v zapalování) už zase nezamykalo.Ono to snad ve finále bude vážně tím klíčem,zejtra ho zkusím rozebrat :-)
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » stř led 05, 2011 23:28

Krovak píše:Tak,dneska jsem zaregistroval další příznak.Jel jsem autem do práce,klíče jsem měl celou dobu v kapse,venku -7°C,auto odemklo.Po přijetí domů (asi klíč promrzl v zapalování) už zase nezamykalo.Ono to snad ve finále bude vážně tím klíčem,zejtra ho zkusím rozebrat :-)
ty sice píšeš že máš baterku dobrou tak nevím ale mi to kdysi dělalo taky.ráno vyjdu z domu odemknu nastartuju a jedu do práce v práci chci zamknout a nic.stojíme venku a kouříme a já klíč zahřívám rukama a pak normálně zamknu pomohlo až když jsem vyměnil baterku.
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Krovak » stř led 05, 2011 23:30

Ale kdyby to bylo baterkou,tak přece neodemykám najednou na 20 metrů.
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » čtv led 06, 2011 00:14

mi ta baterka která v zimě blbla pak v létě normalně fungovala měl jsem ji tam asi 4 dny a makala normalně.
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

bury.m
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 11, 2011 20:13

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od bury.m » sob led 15, 2011 10:14

ahoj kluci,mám problém s centrálem.zdůrazním že jsem měl auto(lagunu 2l benzín r.v 96) v sezvise a asi mi nějak nastavili centrální zamikaní-jakmile zavřu dveře od auta tak se auto samo zamkne,nikdy mi to nedělala a rád bych to nějak zrušil jelikož na to nejsem zvyklí a už se mi povedlo že se mi auto zamklo i s klíčkama v zapalování.a nahradní druhý klíč už nemám.tak poradíte někdo jak se nastavý centrál at se to nezamiká...dík moc

aldalda
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 22, 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od aldalda » ned led 16, 2011 10:03

tankista píše:já mám dodělávanou dálkovou jednotku stalo to asi 900kc součásti je vystřelovací klíč jak u oktávky a je po problému. je to jen jedna věc :D
Pošli mi prosím jakou dálku jsi použil. Díky.
Laguna Grantour 1,6 16v r.v.2000

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Re:

Příspěvek od tankista » ned led 16, 2011 11:44

aldalda píše:
tankista píše:já mám dodělávanou dálkovou jednotku stalo to asi 900kc součásti je vystřelovací klíč jak u oktávky a je po problému. je to jen jedna věc :D
Pošli mi prosím jakou dálku jsi použil. Díky.
tady to máš

Kód: Vybrat vše

http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova-ovladani/vystrelovaci-klic/dalkove-ovladani-maxicar-686-13027.html
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

Single
Experienced member
Příspěvky: 700
Registrován: ned zář 06, 2009 22:28

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Single » ned led 16, 2011 22:12

tankista píše:
Krovak píše:Tak,dneska jsem zaregistroval další příznak.Jel jsem autem do práce,klíče jsem měl celou dobu v kapse,venku -7°C,auto odemklo.Po přijetí domů (asi klíč promrzl v zapalování) už zase nezamykalo.Ono to snad ve finále bude vážně tím klíčem,zejtra ho zkusím rozebrat :-)
ty sice píšeš že máš baterku dobrou tak nevím ale mi to kdysi dělalo taky.ráno vyjdu z domu odemknu nastartuju a jedu do práce v práci chci zamknout a nic.stojíme venku a kouříme a já klíč zahřívám rukama a pak normálně zamknu pomohlo až když jsem vyměnil baterku.
Hmmm, jedno slovo pánové

STUDEŇÁK!!!

To je to co vás trápí, takže rozebrat klíč a celej propájet :-) popřípadě pokud nemáte mikropájku to nechat někoho udělat, protože vevnitř bude vše v SMD...

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » pon led 17, 2011 14:49

no tak ameriku jsi zase neobjevil. To je první po čem jsem šel nechat si to propájet.v renaultu řekli novy klíč.no hlavně ať ti to už funguje
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1844
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od faldicek » pon led 17, 2011 15:15

Njn v renaultu nejsou opraváři ale měniči, ti pouze vymění kus za kus. Já vím, že známej taky bráchovi u scénicu něco vyváděl s klíčkem, protože mu to neodemykalo...

aldalda
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 22, 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od aldalda » pon led 17, 2011 23:02

No tak jsem provedl poslední pokus. Tišˇák jsem upekl :P . http://extrahardware.cnews.cz/pecte-gra ... kani-civek no a pánové. Proběhla synchronizace a dálka jede na 100%. Zkuste to taky !!!!!!!! Tonoucí se stébla chytá. Dejte vědět !!!!!!!!!!!!!!! :mava:
Laguna Grantour 1,6 16v r.v.2000

Single
Experienced member
Příspěvky: 700
Registrován: ned zář 06, 2009 22:28

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Single » úte led 18, 2011 09:32

no tak to ti gratuluju :-)

Jinak teplota 250 °C se mi zdá ok, a doba taky. Hlavně ale doporučuju to pomalý zchlazení, protože rychlé zchlazení je pro pájený spoje to nejhorší co může bejt. Jinak ještě sem kdysi dávko četl (a následně i provedl) pokus s tim jak oživit nefunkční mobil, prakticky to byl stejný problém jako s těma grafikama, ale myslím si že šetvrnější, musela se smíchat kalafuna s lihem potřít tim čip (v tomhle případě celou desku, ale tak aby kalafuna co tam zůstane neudělala výstupky, popřípadě aby nezablokovala tlačítko) a celý čip/desku prohřád například horkovzdušnou pistolí, (taky by se mohla použít trouba), kalafuna potom pomůže při chladnutí. Co se týče těchhle malejch plošňáčků, myslim si že tohle bude šetrnější a mohlo by to i dýl vydržet.

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Krovak » úte led 18, 2011 10:05

Já nic nepekl,pouze jsem koupil nové baterky.Jenže přestalo mrznout,takže zas nic nevím :D Ale auto zatím zamyká :lol:
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

ajfelov
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: ned črc 11, 2004 10:20

Klic laguna 99

Příspěvek od ajfelov » stř led 19, 2011 20:17

Ahojky vsem,zijic v UK sem si poridil ojetou lagunu 99 v 1.9 dizlu.
muj problem spociva v tom,ze po predchozim majiteli sem ziskal rozbity klic,kde na tistenem spoji chybi jedna soucastka(viz obrazek)
klic jinak funguje bez problemu s immo,jedna se o radiovy klic.
mohl by byt nekdo tak ochotny a poskytnout fotku tisteneho spoje funkcniho klice nebo rict co tam prijde za soucastku? dle meho usudku se jedna o vysilaci cast,o civku,ale jakych hodnot to fakt netusim.rad bych onu soucastku dopajel,ale opravdu nevim jakou.
Přílohy
klic.jpg
vadny klic bez soucastky

Uživatelský avatar
Davidak79
Moderátor
Příspěvky: 9464
Registrován: čtv črc 26, 2007 19:03
Bydliště: Litoměřicko

Re: Klic laguna 99

Příspěvek od Davidak79 » stř led 19, 2011 20:34

ajfelov píše:Ahojky vsem,zijic v UK sem si poridil ojetou lagunu 99 v 1.9 dizlu.
muj problem spociva v tom,ze po predchozim majiteli sem ziskal rozbity klic,kde na tistenem spoji chybi jedna soucastka(viz obrazek)
klic jinak funguje bez problemu s immo,jedna se o radiovy klic.
mohl by byt nekdo tak ochotny a poskytnout fotku tisteneho spoje funkcniho klice nebo rict co tam prijde za soucastku? dle meho usudku se jedna o vysilaci cast,o civku,ale jakych hodnot to fakt netusim.rad bych onu soucastku dopajel,ale opravdu nevim jakou.
Přesunuto z laguna II snad mu poradíte když se vtom vrtáte
Peugeot 508 GT SW 2,2HDI 2014 FULL
204PS@450Nm >>>odbrzděných 230PS@524Nm



EX:Škoda 105 ,120,125,Felicia , Peugeot 205, Laguna I 1.8 8v RT , Laguna II 2,0T Initiale 120kw 270nm >>> 143kw 340nm , VW Caddy 2.0TDI 2019

Uživatelský avatar
faldicek
Senior member
Příspěvky: 1844
Registrován: pon srp 23, 2010 22:29
Bydliště: Chomutov

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od faldicek » čtv led 20, 2011 06:51

Tady je fotka tišťáku
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us

ajfelov
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: ned črc 11, 2004 10:20

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od ajfelov » čtv led 20, 2011 23:05

faldicek píše:Tady je fotka tišťáku
dekuji mockrat,stimdle uz se da neco delat :-)
no trebas to nekomu jeste pomuze,ja tento obrazek hledal asik tyden na netu

Uživatelský avatar
Slawall
Advanced member
Příspěvky: 410
Registrován: sob srp 16, 2008 13:19
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Slawall » čtv led 20, 2011 23:29

Zítra zkusím tišťák taky upéct a uvidím, co to udělá.
2.0dCi 110kW @ Laguna III Grandtour Obrázek
Ex 2.0 16V 99kW @ Megane II

Uživatelský avatar
Luda26
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: pon dub 12, 2010 20:59
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Luda26 » stř led 26, 2011 19:41

ahoj vsem,cet jsem vse o dalce ale nikde problem co mam ja.Dalka mi jde ale jen tehdy kdyz otevru dvere u ridice,pak vsechny zamky normalne cvakaj na povel klice ale jak zavru dvere tak nic.Zajimave na tom je ze zevnitr ze zamikani ze sloupku jdou zamknout a odemknout uplne normalne.Dvere jsem rozebral,vse jsem vycistil a stale nic.Jen kdyz je teplo tak to jde...Nechapu to...
Renault Laguna 1.9dci 79kw r.v.2000 5.2/100

Uživatelský avatar
Forge
Starting member
Příspěvky: 49
Registrován: úte dub 06, 2010 17:40
Bydliště: Partutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Forge » čtv led 27, 2011 18:07

Tak pánové, já mám problém vyřešenej.Koupil jsem nové baterky a funguje to! :rolling: Zpětně si vzpomínám, že mi to začalo blbnout, když jsem na ovladači promáčkl ten střed ovladače a byla tam prasklinka. Pak ta zima venku, asi se tam dostala vlhkost a už to blblo.Myslel jsem si, že mám baterky OK, protože normálně diodka blikala, ale mýlil jsem se. Opravil jsem si i ten promáčklej střed. Vykuchal jsem celý střed, takže zbyla jen díra v ovladači. Vzal jsem normálně gumu z duše od kola, vystřihl tvar otvoru a sekundovým lepidlem nalepil.Je tam dost plochy po obvodu otvoru, takže to drží perfektně. Ze starého středu jsem použil jen ten malinký váleček, který dosedá při zmáčknutí na snímač na plošáku a nalepil ho zespodu. Akorát se musí přesně naměřit, aby byl přímo naproti snímači (já kapnul malinko barvy na snímač, přiložil druhou půlku ovladače a lehce zmáčknul na středovou gumu a kde se barva obtiskla, tam se nalepil ten váleček).Citlivost na zmáčknutí jde nastavit vyhnutím plíšku, který je pod baterkama. Písnul jsem to podrobně, třeba se to někomu bude hodit.(lepší, než kvůli kousku gumy kupovat novej klíč, nebo obal, není vůbec poznat, že jsem to opravoval).
Tak Laguně zdar a ovladačům zvláštˇ. :lol: Forge

marcelos007
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pát úno 08, 2008 22:03

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od marcelos007 » ned úno 20, 2011 21:55

Tak jsem to dneska zkoušel upéct a celý se to rozteklo po 5 minutách

aldalda
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: pon čer 22, 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od aldalda » ned úno 20, 2011 22:57

A na jakou teplotu jsi to dal? To není možný aby SE TI ROZTEKLO?!?!?!?!
Laguna Grantour 1,6 16v r.v.2000

Bufalloj
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: stř kvě 12, 2010 08:35
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Bufalloj » pon úno 21, 2011 13:25

Mám dálkové odemykání rádiové a taky mně to zlobí. Jeden klíč 20x nejde a 1x jde, takže ho nepoužívám. Druhý klíč jde zatím spolehlivě. Baterek jsem už měnil, že už ani nevím, kolik jich celkem bylo. Poslední zimu mně i ten kloudný klíč začal zlobit. Vždycky, když byla obleva nebo vlhké počasí, tak jsem musel jít s klíčem až těsně předním dveřím, pak to odemklo. A když bylo pěkně nebo mrzlo, tak to odemykalo snad na 10 metrů. Až jednou po dešti mně pěkně osprchovala voda, která při jízdě v zatáčkách vytékala ze stropního světla. Samozřejmě se tam dostala kolem antény. Takže při rozdělávání stropního světla jsem objevil pod tím nejspodnějším krytem přijímač dálkového odemykání. Všude mokro, bodejť by to fungovalo. Ten plošný spoj s přijímačem jde normálně odpojit a vysušit. Očistil jsem zoxidované kontakty u nasouvacího konektoru. Anténu jsem utěsnil silikonovým tmelem. Asi by to chtělo v létě vysušit celý prostor pod čalouněním střechy, protože ta vlhkost tam je. Odemykání zase funguje dobře, ale stále jen tím jedním klíčem. Jo, a tlačítko na klíči jsem také opravoval podobně jako Forge.
Laguna I Kombi 1,8/16V 1999

konďas
Starting member
Příspěvky: 69
Registrován: pát říj 19, 2007 17:50
Bydliště: Český Těšín

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od konďas » ned úno 27, 2011 22:54

Luda26 píše:ahoj vsem,cet jsem vse o dalce ale nikde problem co mam ja.Dalka mi jde ale jen tehdy kdyz otevru dvere u ridice,pak vsechny zamky normalne cvakaj na povel klice ale jak zavru dvere tak nic.Zajimave na tom je ze zevnitr ze zamikani ze sloupku jdou zamknout a odemknout uplne normalne.Dvere jsem rozebral,vse jsem vycistil a stale nic.Jen kdyz je teplo tak to jde...Nechapu to...
Jo, jo, přesně stejný problém. A teď si lámejte hlavy. Na zlomený káblík nevěřím. Stačí dveře otevřít jen o centimetr a už vše funguje klíčkem na dálku jak má. Dveře doklapnu a ani ťuk. Nějaký nápad? :allesgut:

Uživatelský avatar
Švejdula
Senior member
Příspěvky: 1445
Registrován: čtv bře 01, 2007 16:47
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Švejdula » ned bře 06, 2011 09:54

konďas píše:
Luda26 píše:ahoj vsem,cet jsem vse o dalce ale nikde problem co mam ja.Dalka mi jde ale jen tehdy kdyz otevru dvere u ridice,pak vsechny zamky normalne cvakaj na povel klice ale jak zavru dvere tak nic.Zajimave na tom je ze zevnitr ze zamikani ze sloupku jdou zamknout a odemknout uplne normalne.Dvere jsem rozebral,vse jsem vycistil a stale nic.Jen kdyz je teplo tak to jde...Nechapu to...
Jo, jo, přesně stejný problém. A teď si lámejte hlavy. Na zlomený káblík nevěřím. Stačí dveře otevřít jen o centimetr a už vše funguje klíčkem na dálku jak má. Dveře doklapnu a ani ťuk. Nějaký nápad? :allesgut:
Na 100% zlomenej káblík, bolest sarších renaultů hlavně v pátých dveřích . Jinak švárovi to dělá ukazatel teploty na R safrane rv95.
776701460

S CLIPem jde všechno líp .


Laguna II 1,9 Dci 88Kw .

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů