Praskanie okien

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
www.pepoo
Starting member
Příspěvky: 27
Registrován: stř bře 11, 2009 17:12

Praskanie okien

Příspěvek od www.pepoo » pát srp 28, 2009 22:40

Neviem či mate niekto problem ako ja ,no neviem z akého dovodu mi pri zatvorených predných oknách(pomocou elektro)pri jazdu praská v oknách.
Neviete mi s tým niekto poradit?
A ked sme už pri tej elektrike,ked stlačím START do polohy 1(svietia kontrolky ,nie je naštartovaný motor)tak mi píska niečo pri motoru,neviete čo to je?

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Příspěvek od Rado77 » sob srp 29, 2009 07:20

Kuk sem, aj obrazky su: viewtopic.php?t=8895 . U mna to zase pukalo, ked som mal okna stiahnute (trochu al. uplne) a bolo to v takych umelohmotnych "L-kach", na ktorych je polozene a uchytene okno dolnou hranou, a tie "L-ka" chodia hore a dole po kovovych listach. Tam boli vole. A este som to aj premazal pekne do buducna, nech si okno lahko lieta.
U teba ale predpokladam ze to nebude oknom (kedze je zavrete), ale castym probelmom so zamkom dveri, kam staci nalacit olej. Tiez to pripomina pukanie. Ale mozno je to fakt oknom, a ten thread co som ti sem supol by mal pomoct. Fotiek je k tomu tiez vcelku slusne...
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

11achillis
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: pon led 19, 2009 17:49

Příspěvek od 11achillis » pon srp 31, 2009 17:42

mám ten samej problém, dneska sem to nechal v servisu, uvidíme.

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 22 hostů