start za studena

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » sob pro 20, 2008 18:36

U moderních dieselů je to obecně téměř stejné

espes
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 15, 2008 20:29

Příspěvek od espes » sob pro 20, 2008 18:42

Takže mi to dnes projeli diagnnostikou a je to v čidlu teploty vzduchu-udajně. Hlácilo mě to dnes přo -2 tepolotu vzduchu +24 stupňů. Dle technika je to přsně ten problém. Čidlo udajně při nižších teplotách dává pokyn k většímu množství vstřiknuté nafty do motoru.... Chování auto by tomu i odpovídalo.

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » sob pro 20, 2008 18:51

espes píše:Takže mi to dnes projeli diagnnostikou a je to v čidlu teploty vzduchu-udajně. Hlácilo mě to dnes přo -2 tepolotu vzduchu +24 stupňů. Dle technika je to přsně ten problém. Čidlo udajně při nižších teplotách dává pokyn k většímu množství vstřiknuté nafty do motoru.... Chování auto by tomu i odpovídalo.
Než ho koupíš,zkus nastartovat s odpojeným konektorem tohoto čidla.
Odpojením nasimuluješ jednotce teplotu cca -40 stupnů,a měl bys nastartovat bez potíží.
Aspon u jiných aut tato zkouška funguje.
Vyloučíš tím možná zbytečnou investici.
Důvěřuj ale prověřuj. Zvláště u autor. servisů. :D

Uživatelský avatar
x.stenly
Junior member
Příspěvky: 174
Registrován: úte čer 17, 2008 19:29
Bydliště: spytihnev

re

Příspěvek od x.stenly » sob pro 20, 2008 18:53

to cidlo teploty me taky napadlo jako prni,ale po vymene toho cidla se zadna zmena k lepsimu neprojevila.
doufam ze az ti to cidlo vymeni ze napises,jak to dopadlo,jestly ti to uz funguje.
ja jeste premyslim ze skusim vymenit cidlo nasavaneho vzduchu,byla by to uz jedina posledi varianta nez bych nechal premerit ty vstriky.

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Příspěvek od Rado77 » sob pro 20, 2008 19:41

Este si treba uvedomit, ze cidlo teploty vzduchu je az tesne (aspon an benzine) pri konci sacieho potrubia (pri motore). Takze mozno tych cca 30 stupnov je uplne normal teplota. To by rovno ako cidlo teploty vzduchu mohli pouzit teplomer vonkajsej teploty na spetatku :)

Ale ak je problem so studenymi startami, tak moju poznamku ignorujte prosim.

Vdaka,

Rado
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

espes
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: pon pro 15, 2008 20:29

Příspěvek od espes » ned pro 21, 2008 09:32

to kuno: nevím kdepak bych měl to čidlo nalézt... poradíš?

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Příspěvek od Kuno » ned pro 21, 2008 18:00

Nevím,jaký máš typ motoru ale čidlo teploty nas. vzduchu hledej na sacím potrubí.
čidlo teploty vody bude nejspíš na tělese termostatu.

Uživatelský avatar
x.stenly
Junior member
Příspěvky: 174
Registrován: úte čer 17, 2008 19:29
Bydliště: spytihnev

re

Příspěvek od x.stenly » úte pro 30, 2008 16:54

tak jsem odpojil cidlo teploty nasavaneho vzduch,a zadna zmena.jezdil jsem s tim tri dny a bylo to uplne stejne, jak s tim cidlem.tak jsem ho pripojil spet a jel jsem na diagnostiku.a co by jste rekly ? nenameril mi tam vubec nic!! v pameti pocitace nejsou zadne chyby.
tak mi prosim poradte,jestly mam skusit jinou diagnostiku,nebo koupi nove cidlo?
podle meho nazoru by se melo neco projevit a chyba by mela naskocit. :cry:
rikal ze jsou asi spatne vstriky,kdyz to spatne startuje za studena,ale vsechny indicie vedou k cidlu teploty.

Uživatelský avatar
Kuno
Senior member
Příspěvky: 1941
Registrován: stř led 16, 2008 21:05

Re: re

Příspěvek od Kuno » úte pro 30, 2008 19:18

x.stenly píše:tak jsem odpojil cidlo teploty nasavaneho vzduch,a zadna zmena.jezdil jsem s tim tri dny a bylo to uplne stejne, jak s tim cidlem.tak jsem ho pripojil spet a jel jsem na diagnostiku.a co by jste rekly ? nenameril mi tam vubec nic!! v pameti pocitace nejsou zadne chyby.
tak mi prosim poradte,jestly mam skusit jinou diagnostiku,nebo koupi nove cidlo?
podle meho nazoru by se melo neco projevit a chyba by mela naskocit. :cry:
rikal ze jsou asi spatne vstriky,kdyz to spatne startuje za studena,ale vsechny indicie vedou k cidlu teploty.
Když čtu Tvoji zkušenost z "diagnostiky" STYDÍM SE ZA TAKOVÉ "KOLEGY". Měli by povracet výuční listy a v OBI si nakoupit lopaty.
Nepochopím,jak v servisu po diagnostice za x stovek tisíc kč,mechanik tvrdí,že jsou to asi vstřiky.....
Mysli¨ím,že se brzy dočkáme toho,že nám v servisech při banální závadě doporučí vyměnit motor....
Rado77: v ramci sprehladnenia fora prosim pokracujme v otazkach startovania v globalnej teme o tartovani tu: viewtopic.php?p=291407#291407 . Diki moc, Rado.

Zamčeno

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů