Diagnostika Renault CLIP

Najdete-li nějaké schéma, dejte ho sem!

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
BKSL
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: čtv úno 16, 2012 08:26

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od BKSL » stř led 22, 2014 06:10

A sondu si pouzil original alebo "from china" ?
A aj u mna to na poslednych percentach reprogramacie skocilo rychlo a len som posul ako naskocilo asi benzinove cerpadlo sa mi zda.

A v jednotke vstrekovania su asi minimalne 2 zony pamate. Jedna asi kalibracna a ta sa neprogramuje bezne (pri vyrobe auta?) a potom ta pamat co sme programovali my a ta je univerzalna pre kazdu jednotku s konkretnym chipsetom ( napr. Sagem3000, Valeo V40 atd. ).
Ked potrebuje CLIP vediet pre reprogramaciu len VIN auta tak soft bude pre vsetky konkretne RJ pravdepodobne rovnaky.
Mégane III, r.v. 2009, 1,6 100k benzín, manuálna klimatizácia, šedá metalíza.

martinvalus
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 13, 2009 15:55
Bydliště: Prešov

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od martinvalus » stř led 22, 2014 08:54

CLIP Interface mam z ciny pouzil som software CLIP 131 Reprog 111 inac uz mam stiahnuty reprog 113.
RENAULT Megane II 1.6 16V 2003/11 Sedan K4M T760
Diagnostika Renault Clip

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » stř led 22, 2014 09:43

BKSL píše:Ked potrebuje CLIP vediet pre reprogramaciu len VIN auta tak soft bude pre vsetky konkretne RJ pravdepodobne rovnaky.
To nemusí být nutně pravda. ... Zkoušel jsem jedno auto dovybavit něčím, co se používá jen v jižní americe. Verze sw i diagnostiky byla stejná, ale jednotka to nedokázala rozpoznat. Existuje spousta zvláštností. A při té reprogramaci opravdu stačí maličko a nazdar.
Naposledy upravil(a) Zefek dne stř led 22, 2014 10:09, celkem upraveno 1 x.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » stř led 22, 2014 10:08

Proč tady do toho tak rypu ... Protože mě to tak vytočilo! Skoro každý den jednám se slovenskými "bratry" a mám prostě pocit, že jste hodně agresivní a děláte si nárok i na to, co nemáte. Omlouvám se, pokud to takhle není, ale je to prostě můj subjektivní dojem.

Nevěděl jsem, že se spustí ventilátor ... Je to napsáno o deset příspěvků výše. Další věcí je to, že si všichni jak splašení kupují Clipa a pak s ním udělají co, přečtou si paměť závad a napíšou tady na fóru kód závady a chtějí pomoct. Tak proč si pak diagnostiku kupují? Existuje spousta dokumentace, ve které jsou popsány jak jednotlivé kódy, tak přímo postupy oprav. Ale já si koupím Clipa a jsem king největší a teď tomu rozumím. Víte co mi to připomíná? Byl u mě chlaďař, který mi opravoval ledničku. Tak jsem se ho ptal, jestli dělá i klimatizace do aut. Říkal, že dělá, ale od té doby, co se objevily takové mašinky v servisech, tak mu výrazně ubylo práce. A že už jen ze servisů volají, co s tím mají udělat, když to nejde naplnit. ... Přitom ten servisák v servise vůbec neví, co se při plnění klimatizace děje.

Pak tady čtu, že si někdo chce koupit diagnostiku, aby otestovat tlačítka na vyhřívání sedaček. Tak mu napíšu, že by asi bylo lepší, kdyby se stavil, že mu tu diagnostiku udělám. A on že ne ... Takže on si koupí diagnostiku za 5 tisíc a pak stejně zjistí, že ty tlačítka neotestuje, protože není jak. To je přístup jak pro hotentota. A to stejné mi přijde s tou reprogramací. Hele, sehnal jsem si reprogramační cd a tak jdu na to. Pak tady napíše, že v práci běžně reprogramuje. Kdybys běžně reprogramoval, tak jsou ti jasné veškeré rizika, ale tobě se při reprogramaci sevřely půlky ... Tak proč to sakra děláš, když o deset příspěvků výš je napsáno, co se může stát? Hledal jsi vůbec nějaké informace k reprogramaci? Četl jsi reprogramační manuál? Ani jsi nemusel, protože o stránku dopředu je to napsáno!

Pak napíšeš, že tohle fórum je pro všechny a všichni mají právo na tuhle informaci ... Víš co mě tady na fóru sere? Jak si každý dělá nároky na schémata a manuály. Jak ta diagnostika clip, manuály, nebo schémata, podléhají snad nějaké licenci! A pokud tu licenci nemáš, tak by ses mohl rozkrájet a smůla, nesmíš to používat. Už jsem tady o tom několikrát psal. Dobře, neřeknu, že to máš pro svou vlastní potřebu, o tom se nebudem diskutovat, ale pak se tady objeví příspěvek, který do písmenka kopíruje servisní manuál, nebo je tady dokonce servisní manuál celý. Proč? Protože někdo chce dělat chytráka, že ten servisní manuál dokázal najít?

Víš kolik času mě třeba stálo, abych zjistil, jak kódovat karty a klíče? Ale přece nárok na tuhle informaci má každý, ne? Tak já hned poletím tady na fórum a všechno to tady do písmenka vyžvaním! Abych si na sebe vzal triko, že někdo pak bude kartu/klíč kódovat a nepůjde mu ani jeden z klíčů, ne? To samé s tou reprogramací. Prostě to tady všechno řekneme, vždyť na to mají ostatní nárok. Taky třeba vím, jak na Lagunu II dostat na displej palubky tlaky pneu trvale. Ale proč by to tady popisoval, když mě to stálo spoustu času, spoustu hledání ...

Jinak co se týká té reprogramace dvojkového megana, tak je ti verze 113 na prd. Ani v té verzi 111 nebylo nic aktuálního. Ta reprogramace je totiž z roku 2004.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

dlabca
Senior member
Příspěvky: 1149
Registrován: pon zář 07, 2009 09:20
Bydliště: Olomouc

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od dlabca » stř led 22, 2014 11:43

Nechtěl jsem se do toho tady vměšovat, ale poslední příspěvek ZEFKA mě donutil to udělat.

Nezakládal jsem toto fórum, ale myslím si, že ten kdo to dělal chtěl, aby se tady lidé dělili o poznatky o autech, opravách a vším co s tím souvisí. Všichni kdo tady radí nějaký problém řešili a určitě je to taky stálo hodně času, ale proto tady to fórum je, aby ostatním poradili a ne se tady nad všechny povyšovali. Takže pokud si tady chceš dělat reklamu jak vše umíš a všemu rozumíš, ale nechceš se o to dělit, tak je tady sekce k inzerci. A když tě lidi co chtějí poradit tak štvou tak na toto fórum raději ani nechoď.

Každý kdo nechce jezdit do servisu a chce si auto opravit sám to dělá na své riziko a pokud si něco pokazí tak je to jen a jen jeho chyba a myslím si, že to všichni vědí.

Takže tady na všechny nehaž hnůj a pokud nemáš zájem lidem radit tak ani raději nereaguj.

A zajímalo by mě zda ty máš manuály a vše co se týká oprav legální.
Naposledy upravil(a) dlabca dne čtv led 23, 2014 08:03, celkem upraveno 1 x.
Grand ESPACE IV PH2 2.0T 2007 Sport line, CNC Carminat

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » stř led 22, 2014 12:22

Kolikrát jsem tady na foru napsal, že chci něco vyfotit, změřit ... Bez reakce. Akorát tady radím, hledám v manuálech, schématech, stojí mě to spoustu času, nic z toho nemám ... Jsou věci, které mě zajímají, když má někdo problém, tak se s ním domluvím, poradím, případně i opravím ... A nemyslím si, že bych neporadil i v oblastech diagnostiky, reprogramace, ale myslím si, že jsou to věci, které jsou odbornějšího rázu a tak je třeba popisuji v SZ. Dával jsem takhle informace jak třeba vyzkoušet vstřiky přes diagnostiku (nemyslím korekce, ale přímo přepady), ... BKSL jsem taky poradil přes SZ, jak vyřešit danou situaci, která u něj po reprogramaci nastala ... Jsou to ale všechno věci, které jsou popsané v manuálech, věci, na které nemám právo je publikovat. Proto to píšu takhle přes SZ.

A právě proto, že tady dost radím, snažím se pomoct jak to jen jde, ... a pak mi nikdo není schopný ani vyfotit kryt motoru, to mě dost štve. A o věcech, že někomu nakoupím díly (tady lidem z fóra) z polska, kde to vychází o něco levněji než u nás a pak mi ty věci leží doma a já jsem na tom tratný, to ani nemluvím. I dj.pepinovi jsem řešil clipa přes vzdálené připojení, když měl problémy s novým noťasem, všechno jsme to řešili přes SZ. Spousta času, spousta nových zkušeností, ale přece s tím hned nepoletím na fórum to tady vyřvávat jaký jsem king. Navíc, když nejsem schopný si načíst z manuálu, nebo z předchozí strany fóra, že je potřeba připojit auto na certifikovaný napájecí zdroj (zdroj s minimálním proudem 70A). A pak tady čtu, jak se mu svíraly půlky u zadku, to mi veškeré moje příspěvky příjdou jako zbytečná práce.

Já nevím, jak pracujete vy, ale já když chci něco v práci udělat, tak si musím nejdřív nastudovat problematiku, kterou chci řešit. Neexistuje, abych se spletl, nebo abych dané problematice nerozuměl. Jinak se taky můžu jít klouzat. A prostě u takto odborné práce, jako je reprogramace, i když někdo tady píše, že to zvládne i cvičená opice, čekám, že o problematice vím všechno, co existuje. Pak do toho můžu zaškolit nějakého Jardu, ale když nastane problém, musím si s tím poradit. Kdyby si tady přečetl, že se při reprogramaci pouští ventilátor, tak ho mohl třeba před reprogramací odpojit, že jo. Což jsem udělal, když jsem reprogramoval své první auto. Ale před tím následovala série pokusů s nabíječkou, jestli si můžu dovolit nechat ventilátor zapnutý a abych si to pojistil, tak jsem zapnul všechny spotřebiče, které auto má. Prostě jsem nechtěl, aby se během toho něco podělalo a tak jsem se to snažil pojistit. A pak tady čtu jeden příspěvek, kdy reprog dopadl blbě a pak jsem to řešil přes SZ, kdy jsem jasně žádal, aby se nezveřejňovaly podrobnosti a stejně se zveřejnily, tak už jsme se tady bavili o těch rizicích, a pak tady čtu druhý příspěvek, jak to někomu opět skoro neprošlo.

Stejně tak, pokud někomu hapruje klapka na motorech 1.6 a 1.8, tak radím jak to opravit, ale protože jde o dost odborný zásah do kabeláže, tak to řeším přes SZ a rád tu odpověď poskytnu. A řeknu ti, že nepíšu jen tady na tohle fórum, ale hledám informace i jinde. A jinde to třeba funguje takovým způsobem, že pokud člověk nenapíše dost příspěvků, které jsou pro ostatní přínosem, tak nemá právo cokoliv stahovat, dostat se k jakýmkoliv informacím, které na tom fóru jsou, nikdo mu neodpovídá na SZ, ...

Závěrem, jsou prostě věci, ve kterých nechci být otevřený a vyřvávat to tady na fórum, aby si to mohl přečíst každý. Proč? Protože každý má tu možnost si to přečíst, protože je to dostupné v určitých dokumentacích. Všechny informace, které tady píšu jsou prostě dohledatelné, spoustu věcí taky nemám ze své hlavy ani z vlastní zkušenosti. A tak, když je někdo neumí najít, proč bych to měl vyřvávat na celé kolo, jaký já jsem king, že to najít umím. Proto mě třeba naštvalo, jak někdo do Laguny II dal kompletní kapitolu ze servisního manuálu na výměnu turba. Přesně tohle jsou věci, které řeším přes SZ a nahlas řeknu jen věci, které jsem řešil třeba mimo to, co je popsáno v tom manuálu. A přitom třeba výměna turba se řeší na 15 stranách ... A někdo tam prdne celou kapitolu a je to napsáno úplně do písmenka z toho. Kdyby se to napsalo aspoň vlastními slovy, nebo já nevím ... Opravdu mi to přijde jako by to ten člověk našel a cítil se jak největší king ...

Já ty manuály samozřejmě taky nemám legální. Respektive, vím jak to udělat, abych je legální měl včetně nejnovějších modelů. A je to pěkná darda peněz. Ale právě proto, že je nemám legální, tak to tady nerozhlašuju o tom, jaký jsem borec, že si dokážu všechno najít, ale prostě to pošlu přes SZ.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

martinvalus
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pát úno 13, 2009 15:55
Bydliště: Prešov

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od martinvalus » stř led 22, 2014 13:19

zefek nehnevaj sa ja tu o sebe neprehlasujem ze aky som king lebo mi presiel moj prvy reprog ale neodsudzuj ludi ked nepoznas okolnosti ja by som si tiez clipa nekupoval keby som zarabal 1500€ ale kedze zarabam len 500€ a mam rodinu je normalne ze sa snazim usetrit na servise a preco by som mal platit v renaulte za diagnostiku 30€ ked som si clip kupil ked som bol v cine za 80€ manualy tiez mam, tiez najprv hladam v nich bola len a len moja chyba ze som manual k reprog neprecital tak detailne, tiez si hladam informacie aj na zahranicnych forach. Jasne ty nevies ake mam ja odborne skusenosti a ja neviem ake mas ty ale preco sa povysovat alebo hnevat. Nepustal by som sa do toho keby som bol pekar alebo casnik /nic vzlom/ ale ked som do toho siel bol som si dobre vedomi co sa moze stat a ze mozno budem musiet cez allegro objednat novu jednotku. Ties som niekedy podrazdeny ked ma kazdu chvilu niekto otravuje /robim doma po praci servis PC TV SAT atd./ Vsade v kazdej domacnosti je spusta elektroniky a ludia si uz ani nevedia nastavit antenu alebo naladit kanaly. Tiez ma to stoji kopu casu a za vatikansku menu......
RENAULT Megane II 1.6 16V 2003/11 Sedan K4M T760
Diagnostika Renault Clip

Uživatelský avatar
BKSL
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: čtv úno 16, 2012 08:26

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od BKSL » stř led 22, 2014 15:16

Ja si myslim ze technicke forum je hlavne o vymene technickych informacii. Ja pomozem tebe, ty pomozes mne alebo niekomu uplne inemu.
Ked si nechcem nechat pomoct takymto sposobom tak idem priamo do servisu a cakam na sumu ktoru si servis po oprave zapyta.

Zefek tu nejde o to ze ci je niekto king alebo nie, tu ide o to aby sme vedeli navzajom co najviac a navzajom si nezistne pomohli. To je cele.
Mégane III, r.v. 2009, 1,6 100k benzín, manuálna klimatizácia, šedá metalíza.

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » stř led 22, 2014 15:21

BKSL: Však o to se snažím, ne? Jen prostě vzhledem k tomu, že jde o odbornější věci, šířím je užší skupině lidí skrz SZ, protože jak jsem psal, kolikrát potřebuju vyfotit kryt, přeměřit díru a prostě nikdo nepomůže, nikdo nemá zájem. A u té užší skupiny vím, že když pomůžu s něčím já, pomůžou mi zase s něčím oni. Samozřejmě o věci odbornějšího rázu, třeba jako screen z diagnostiky, nebo různá nastavení, ...
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

dj.pepino
Člen RCČR
Příspěvky: 2219
Registrován: pát črc 28, 2006 14:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od dj.pepino » stř led 22, 2014 20:50

Pánové, tak to by snad už stačilo :!: Ještě jedno napadení nebo osočování, tak vám ty :off: tady pročistím :!:
Obrázek
Laguna II/ 2.0DCi/16V /175Hp - chip na 225 (2007)Dynamique Obrázek
Megan II 1,9 DCi/88kW / 2005/chip na 150Hp , Megan II 1,5 DCi/ 63kW / 2004 - chip na 105Hp. Právní ochrana DAS.Autokamera TrueCam A5, Clip v.135
http://klondajk.brdy.org/
Hledají se spolubojovníci z Klondajku a Jinců.

grem
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 13, 2010 22:52

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od grem » úte led 28, 2014 20:23

ahoj, lidi :-) koupil jsem v číně can clip , jaká je to verze?? jsou nějaké problémy , nebo je nejaký firmware na tyto přístroje ??
Přílohy
can.jpg

Uživatelský avatar
BKSL
Junior member
Příspěvky: 110
Registrován: čtv úno 16, 2012 08:26

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od BKSL » úte led 28, 2014 20:42

Ak mas stary firmware v sonde tak CLIP soft ti ponukne aktualizaciu.
Inak plosaky mas ine oproti tym ake jam mam v sonde.
speedy11 pisal ze nove sondy sa zacinaju cislom 9 (aj mne sa zacina 9). Cislo je to vypisane v CLIP soft okne po pripojeni sondy k notebooku a k autu.
Mégane III, r.v. 2009, 1,6 100k benzín, manuálna klimatizácia, šedá metalíza.

grem
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: sob bře 13, 2010 22:52

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od grem » úte led 28, 2014 23:13

ahoj, nejak se mi nepodařilo se dostat přesdiagnostickou kartupomužemi nekdo??

Uživatelský avatar
speedy11
Experienced member
Příspěvky: 575
Registrován: ned bře 24, 2013 15:41
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od speedy11 » stř led 29, 2014 19:52

grem píše:ahoj, nejak se mi nepodařilo se dostat přesdiagnostickou kartupomužemi nekdo??
Vrať se na stránku 38 tohoto topicu a čti... :D
11 let ve značkovém servisu, 7 let v neznačkovém, nyní už sám na sebe a stále s RENAULTY :D
Diagnostika: CLIP (Renault, Dacia), VCDS (VW, Audi, Škoda, Seat), DELPHI (ostatní značky)
Příručky: VISU (elektrická schémata), partslink24 (náhradní díly)

pepos82
Junior member
Příspěvky: 223
Registrován: ned črc 21, 2013 08:06

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od pepos82 » sob úno 01, 2014 13:27

Opět neuspěšná rezervace sondy porádite co s tím s kebal s notasu do sondy a na sondě svítí červeně
Laguna grandtour II 2001 88 kw
230tis km komplet el.

dj.pepino
Člen RCČR
Příspěvky: 2219
Registrován: pát črc 28, 2006 14:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od dj.pepino » sob úno 01, 2014 15:35

pepos82 píše:Opět neuspěšná rezervace sondy porádite co s tím s kebal s notasu do sondy a na sondě svítí červeně

A to ti dělá v autě nebo doma na stole ?
Obrázek
Laguna II/ 2.0DCi/16V /175Hp - chip na 225 (2007)Dynamique Obrázek
Megan II 1,9 DCi/88kW / 2005/chip na 150Hp , Megan II 1,5 DCi/ 63kW / 2004 - chip na 105Hp. Právní ochrana DAS.Autokamera TrueCam A5, Clip v.135
http://klondajk.brdy.org/
Hledají se spolubojovníci z Klondajku a Jinců.

Uživatelský avatar
johnyd21
Senior member
Příspěvky: 1488
Registrován: sob bře 27, 2010 17:19
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od johnyd21 » sob úno 01, 2014 16:35

:t18: A akonto je s trvalym zobrayenym tlaku pneu? Ja som na to neprisiel,SZ
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4 Can-Clip,Vag-VCDS-Op-com,Bmw ista-D,KTS 540 Esi 2

pepos82
Junior member
Příspěvky: 223
Registrován: ned črc 21, 2013 08:06

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od pepos82 » sob úno 01, 2014 17:20

tak chybeli nějak záhadne se ztratily ovladače k sondě doinstalovány a vše funguje dle návody najít soubor s příponou inf.a instalovat.
Prosím nevíte jak zapnou v diagnostice pípnuti při rozsvícení kontrolky rezervy nafty oranžové?Dík moc
Laguna grandtour II 2001 88 kw
230tis km komplet el.

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Dehumanizer » čtv úno 13, 2014 20:07

Viete niekto aka je aktualna verzia CLIPu? Mam v133 ale na moju uplne novu lagunu pise nieco taketo:
Obrázek

Myslite ze novsia verzia pomoze? Lebo kamos z renaultu strasil ze tie nove auta sa uz bez online pripojenia ani nedaju diagnostikovat...
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » čtv úno 13, 2014 21:37

Zaktualizuj to.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Dehumanizer » čtv úno 13, 2014 21:40

Zefek píše:Zaktualizuj to.
no cize novsiu verziu stiahnut, nie? alebo sa to da aj nejak inak zaktualizovat?
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
Zefek
Grafoman
Příspěvky: 17531
Registrován: ned dub 29, 2007 21:12
Bydliště: Opava, Ostrava, jak kdy

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Zefek » pát úno 14, 2014 07:07

No, novou verzí.
Diagnostika vozidel Renault | Provádění drobných oprav | Přípravky rozvodu pro 16V motory | Načtení ventilků
Upload vašich fotek | Galerie fotografií a návodů z fóra | Vyhledávač pro fórum | Přehled autorizovaných servisů
Aktuální novinky ze světa Renault exkluzivně na: Renault News
Renault Mégane 1.6 16V 2003 Hatchback
Renault Mégane 1.9 dCi 2001 Hatchback
Renault 21 1.7 GTS 1987 (27.3.1987-23.4.2011)

Uživatelský avatar
Dehumanizer
Člen RCČR
Příspěvky: 1684
Registrován: sob úno 16, 2008 10:58
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba - Račkova dolina
Kontaktovat uživatele:

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od Dehumanizer » sob úno 15, 2014 10:00

Tak ani to nepomohlo... Upgradol som na 136 co je najnovsie co som zohnal a chybu to pise rovnaku.
v136 je snad z konca roka, neviem preco tam nema tie udaje o vozidle. Co je vobec to MTC?
Inac pri citani vinu ked ho nacita tak nevyplni prevodovku a index motora, v prevodovke su 2 moznosti AJ0 a PK4, AJ0 je predpokladam automat, tak som dal PK4 a potom sa mi v indexe samo vyplnilo tusim 838 a ked som dal pokracovat tak to vyhodilo tuto chybu... Potom to strasne dlho testuje vsetky jednotky a nakoniec vyhlasi ze ziadne anomalie ale neda sa nic dalej s tym robit.
Laguna III Grandtour GT 4control Energy 2.0 dCi (M9R 858) 127kW, r.v.2014

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od jarda19 » sob úno 15, 2014 13:38

xxx
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Uživatelský avatar
speedy11
Experienced member
Příspěvky: 575
Registrován: ned bře 24, 2013 15:41
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Diagnostika Renault CLIP

Příspěvek od speedy11 » sob úno 15, 2014 21:24

Dehumanizer píše:Tak ani to nepomohlo... Upgradol som na 136 co je najnovsie co som zohnal a chybu to pise rovnaku.
v136 je snad z konca roka, neviem preco tam nema tie udaje o vozidle. Co je vobec to MTC?
Inac pri citani vinu ked ho nacita tak nevyplni prevodovku a index motora, v prevodovke su 2 moznosti AJ0 a PK4, AJ0 je predpokladam automat, tak som dal PK4 a potom sa mi v indexe samo vyplnilo tusim 838 a ked som dal pokracovat tak to vyhodilo tuto chybu... Potom to strasne dlho testuje vsetky jednotky a nakoniec vyhlasi ze ziadne anomalie ale neda sa nic dalej s tym robit.
A kde si sehnal tu verzi 136? Předpokládám, že z torrentu a nebo z nějakého ruského fóra.
BACHA na to, zjistil jsem, že verze od ruských kolegů a tudíž i z torrentů jsou menší klidně i o 600MB. Tudíž jim dost podstatná část databáze bude chybět.
A nebo se verze upravují na jiná čísla a pak ani nevíš co tam vlastně máš.
V Čechách funguje nejstabilněji po dlouhé době od v130 zatím v135 (z 09/13) a nesmí mít v .ISO míň než 3,35GB. Pokud ano tak je osekaná a nebo nějak upravená.
A z jakého roku máš tu Lagču? Databáze je sice přístupná jen ON-LINE, ale postupně se do dalších verzí CLIPu přidává.
11 let ve značkovém servisu, 7 let v neznačkovém, nyní už sám na sebe a stále s RENAULTY :D
Diagnostika: CLIP (Renault, Dacia), VCDS (VW, Audi, Škoda, Seat), DELPHI (ostatní značky)
Příručky: VISU (elektrická schémata), partslink24 (náhradní díly)

Odpovědět

Zpět na „Manuály a schémata & diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti