Diagnostika Delphi DS150E

Najdete-li nějaké schéma, dejte ho sem!

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
dedojano
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 21, 2016 17:05
Bydliště: Bratislava

Diagnostika Delphi DS150E

Příspěvek od dedojano » ned úno 21, 2016 17:37

Zdravím všetkých, moje Delphi DS150E sa dokáže spojiť s motorom iba keď je naštartovaný, t.j. nedokážem vymazať chyby, pretože mazanie funguje iba pri vypnutom motore. Vyskúšal som pripojiť nabíjačku k batérii a tak podvihnúť palubné napätie na 14,5V ako pri naštartovanom motore, ale žiaľ bez úspechu - správalo sa to rovnako. Mal som možnosť vyskúšať Delphi ešte na VW Golf 4, r.v.2004 a všetko fungovalo ako má, tak neviem či je chyba len v mojom aute, alebo sa to správa rovnako pri Scenikoch tejto rady. Rád by som preto poprosil niekoho z Bratislavy so Scenikom II r.v.2003 - 2009 o vyskúšanie mojej diagnostiky. Vopred ďakujem za každú radu či skúsenosť.
Renault Grand Scenic II, 1,9dCi, 88kW, 2004

dedojano
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned úno 21, 2016 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Diagnostika Delphi DS150E

Příspěvek od dedojano » ned úno 21, 2016 21:30

Vyriešené... šikovní chlapci z dieselpower fóra poradili - problém bol vo vypnutom zapaľovaní ktoré sa dá zapnúť dvoma spôsobmi:

1. vložiť kartu a tlačidlo Start/Stop držať stlačené kým sa nerozsvieti celá palubka - cca 5s
2. vložiť kartu zaradiť rýchlosť, stlačiť brzdu a do tlačidla Start/Stop stačí už len ťuknúť - auto nenaštartuje pretože eviduje zaradenú rýchlosť - palubka vypíše "vyraď do neutrálu"
Renault Grand Scenic II, 1,9dCi, 88kW, 2004

Odpovědět

Zpět na „Manuály a schémata & diagnostika“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů