Zkrat na pojistce pod popelníkem

Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.

Moderátor: Moderators General

Pravidla fóra
Zde je možné povídat si na libovolné téma, třeba i takové, které nesouvisí s automobily.
Zde se neřeší technické dotazy. Ty patří do Technické sekce podle modelu.
Technický dotaz tady může být bez dalšího smazán.
Odpovědět
Milan Štěpánek
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 21, 2024 11:47

Zkrat na pojistce pod popelníkem

Příspěvek od Milan Štěpánek » úte dub 23, 2024 09:04

Zdravíčko mám takový zajímavý problém zničeho nic my praskla pojistka pod popelníkem , tak dám novou a ta na hned praskla znova tak jsem skusil odpojit navigaci, rádio, řídící jednotku airbagu , komfortní jednotku a nic nepomohlo , tak jsem sundal palubní desku odpojil jsem snad skoro všechno a stále je přívod k pojistce ve zkratu , na kabelových svazcích jsem nenašel zatím závadu ..nemá tady někdo podobnou zkušenost . Díkes za rady.

kotasekh
Grafoman
Příspěvky: 5546
Registrován: sob říj 24, 2009 09:09

Re: Zkrat na pojistce pod popelníkem

Příspěvek od kotasekh » úte dub 23, 2024 09:20

Myslim, ze bude potreba to trochu vylepsit. Nejvic je potreba doplnit informace. Jake auto, model, rok… A co je pojistka pod popelnikem? A co je privod ve zkratu? Jak muze byt privod k pojistce ve zkratu? K pojistce vede privod (dejme tomu ze +12V) a nasledne je od pojistky vedena kabelaz ke spotrebici (zasuvka zapalovace treba). Takze predpokladam, ze ve zkratu neni privod k pojistce, ale to, co pojistka jisti. No a pak uz je teda jen potreba zjisit, co ze to ta pojistka vlastne jisti a chyba je bud v kabelazi nebo ve spotrebici samotnem.
ex Renault Thalia Authentique 1,2 16V LPG
Najeto 317 000km, totálka při nehodě :(.
Nyní Renault Thalia 2012, Dacia Duster Prestige TCe100 LPG 2022

Odpovědět

Zpět na „Diskuse a pokec“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti