Renault Clio RS line TCE140 (2022) + komplet zimní sada kol

Komerční inzerce je zakázána bez předchozího povolení klubu. (Aut mazani starych inz.)
Pravidla fóra
Vážení uživatelé,
vezměte, prosím, na vědomí, že inzerce zdarma je zde pouze pro soukromé využití. Pokud chcete inzerovat za účelem podnikání (bazar, vrakoviště, prodejna náhradních dílů, servis, e-shop, pojištění atp.), prosím, kontaktujte nejdříve klub na info@renaultclub.cz a vyžádejte si podmínky pro tento typ inzerce.
Děkujeme
Odpovědět
Fhuryy
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 06, 2024 14:57

Renault Clio RS line TCE140 (2022) + komplet zimní sada kol

Příspěvek od Fhuryy » úte úno 06, 2024 15:09

Prodám Renault Clio r.s. line TCE140, koupený 7.7.2022 v Autoset Renault Ostrava. Vin VF1RJA00068985239. Najeto 9849 km (stále s ním jezdím, tak se to trochu zvýší). Z příplatkové výbavy má šedou metalízu titanium, rezervu a dodatečně montované reproduktory Focal 6.0. Po 1300 km byla provedena výměna oleje. V červnu 2023 opět servis s výměnou oleje. Originální životu nebezpečné pneu Continental ecocontact 6 jsem vyměnil za Continental premiumcontact 7. Včetně kompletní zimní sady kol. Auto je v naprostém pořádku, nebourané ani neškrábnuté. Kožený multifunkční volant, 7 infotainment s navigací, bezklíčové startování. Rychlé, moderní, ale stále ještě mechanické auto, které je třeba opravdu řidit (manuální převodovka i manuální brzda). 1,3 tce motor se už do Clia nedává, tak snad někdo ocení takto mladou ojetinu se silnějším motorem. Prodávám ho, protože chci přejít na hybrid. Cena je 390000Kč. Jsem z Ostravy. Nejdou mi nahrát fotky, v případě zájmu zašlu na e-mail.

Fhuryy
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 06, 2024 14:57

Re: Renault Clio RS line TCE140 (2022) + komplet zimní sada kol

Příspěvek od Fhuryy » pát bře 15, 2024 20:54

Prodáno. Prosím o uzavření

Odpovědět

Zpět na „BAZAR - Prodám“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů